Babası evin içinde götü açık halde gezen kızını uyarıyor. Kızı ise küçükken de böyle gezdiğini o zaman bir sorun olmadığını söylüyor. Fakat o zaman ile şimdinin farkının ayrımını yapamayan kız seksi kocaman götüyle babasını bile azdırabileceğinin farkında değil. Babasından azar işittikten sonra babası salonda film izlerken ondan özür dilemeye geliyor. Eski günlerdeki gibi babasının kucağına çıkmak istiyor ve babasının kucağında küçük bir çocuk gibi zıplıyor. Fakat artık kocaman ve seksi bir kız olduğu için bunları yaparken babasının siki sertleşiyor. Bu zıplama işi babasının siki sertleştikçe bir sürtünmeye dönüşüyor ve ve babasının taş gibi olmuş yarrağının üstünde küloduyla sürtünerek eski günleri yad ediyorlar. Bu sırada annesi geliyor ve onları keyifle izliyor.

Tıpkı eski günlerdeki gibi bir aile kaynaşması oluşuyor ve anne baba ve seksi kızları çok eğleniyorlar. Anne filmi durdurup mutfağa bir kase mısır almaya gidiyor. Bu sırada babasının kucağında sürtünme oyununu oynayan koca seksi kız ise babasının yarrağının kalktığını anlamıyor fakat babası bunu fırsat bilip pantolonunu çıkarmak istiyor. Baba kız külotlarla kucakta zıplamaca oynuyorlar. Kocaman olmasına rağmen hala babasının küçü kızı olan bu seksi afet babasını çok fazla azdırıyor ve ikisi de bundan büyük keyif alıyor. Amaçları artık neredeyse belli olduktan sonra babası sertleşmiş yarrağını çıkarıyor kucağında sürtünen kızının külodunu aralayıp göt yanaklarının arasına koyuyor. Artık resmen babasının yarrağı üzerinde sürtünen kız bundan zevk alıyor ve açıkca bunu babasına söylüyor. Artık büyümüş ve çok seksi bir afet olmuş bu sarışın kız artık evin küçük kızı olmaktan çıkıp babasının seks uşağı olma yolunda. Sürtünme olayı amacını aştıktan sonra babası taş gibi olmuş yarrağını kızının amcığından içeri sokuyor ve kızını kucağında zıplatarak sikiyor. İç çamaşırlarını tamamen çıkarıp sikişmeye devam ederlerken mutfağa giden anne geri geliyor ve televizyonun karşısında kitap okumaya dalıyor. Kocasını ve kızını hala masum bir zıplamaca oyunu oynadıklarını sanıyor. Çünkü kocasının kızını sikeceği aklına gelmiyor.

Olanlardan bi haber televizyon izleyen kadın hiç şüphelenmemekle birlikte zıplayarak sikişmekten çıkan sesleri de merak etmiyor. Adeta babasının yarrağı üzerinde annesinin gözü önünde dans eden bu seksi kız annesine yakalamadan babasına kendisini bir güzel siktiriyor. Saf kadın televizyon karşısında hemen uykuya dalıyor ve evin küçük seksi kızı artık büyümüş olmanın verdiği azgınlıkta babasına kendisini siktirdikten sonra güzel bir sakso çekiyor. Çıkan hiçbir sesten uyanmayan kadının yanıbaşında babası kızını hardcore ve kalçalarını tokatlayarak sikiyor. Kızını koltukta yan pozisyona alan azgın baba güzel seksi kızını osurtarak sikiyor. Amcığını yalayıp kızını boşalttıktan sonra tekrar ve tekrar sikiyor. En son kızının yüzüne boşalıyor ve karısı uyanmadan ikisi de üstünü değiştirmeye gidiyor.

Comments are closed.