Karım artık sikişirken tat vermiyordu. Fantezi istediğimde karşı çıkıyor, ağzına vermek istediğimde benden iğreniyordu. Onu sikemediğim her gün ise sikim sertleşiyordu ve evde sikilebilecek birisi daha vardı… Üvey kızım! Annesinin yükünü artık omuzlamasının vakti gelmişti. Onun daracık amcığını daha önce birilerinin siktiğini düşünmüyorum ve onu her gördüğümde sikimde bir hareketlenme olduğunu hissediyordum.

Bir gece yatağında uyurken odasına gizlice girdim ve karşımda küloduyla yatağın üzerinde yatıyordu. O kadar masum bir şekilde uyuyordu ki, onun bu masumluğu benim daha da kudurmama sebep oldu. Onun artık genç bir kızdan, olgun bir kadına evrilmesi gerekiyordu ve onu olgunlaştıran kişi ben olmalıydım. Kızımın önce iç çamaşırını sıyırdım ve altındaki büyük hazineyi okşadım. Daha sonra eliyle sikimi tutturdum ve uykusunda babacığına mastürbasyon yaptı. Ardından tam sikimi amcığına yerleştirirken gözünü açtı ve onu siktiğimin farkına varamadı ama ne yaptığımı sorgulamaya başladı. Ancak ayılması uzun sürmedi ve ağzını kapatmasaydmı annesini uyandıracaktı. Kızımın ağzını elimle kapattım ve sikimi daracık amcığına sokup onun bir kadın olma yolundaki ilk adımı atıyordum. İçine her soktuğumda inlemeleri beni daha da azdırıyordu, bunun canını yaktığı için olduğunu söylese de içten içe zevk aldığını da biliyordum.

Ertesi sabah dersine çalışırken salonda kızımla yalnız kalmıştık ve ikinci adımı atmanın da zamanı geldi. İlk gün sırrımızı sakladığı için onu tekrar ödüllendirmeliydim ve bugün ise onu arkadan sikecektim. Başta bana zorluk çıkartsa da, babasına karşı koymak istemiyordu ve onunda sikişmek istediğini anlamıştım. Kahpe kızımın yüzünü masaya dayadım ve arkasından sert bir şekilde sikimi içine yerleştirdim. Her gidip gelişimde yavlarışı, beni daha da sert sikmeye mecbur bırakıyordu. Onu bu kadar sert siktiğim için şanslıydı. O artık tam anlamıyla bir kadın oldu! Türkçe altyazılı porno

Comments are closed.