Her şey annem ve babam boşandığında başlamıştı. Babam şerefsizin tekiydi ve üvey olmasına rağmen annemle kalmayı tercih ettim. Onunla çok iyi anlaşıyorduk, bizi gören herkes arkadaş gibi olduğumuzu söylüyordu. Ve babam olmadan sadece ikimiz çok iyiydik. Ancak bir gün annem yeni biriyle sevgili olmuştu. Genç birisiydi ve sürekli onunla vakit geçirdiği için sanırım kıskanıyordum. Yine de sevgilisi iyi birine benziyordu. Bir süre sonra annem, bizim yanımıza taşınmasını istedi. Annemi kırmayıp yanımıza taşındı ancak o bana baba gibi davranmıyordu.

Annemin olmadığı her fırsatta beni taciz ediyordu ve annem yanındayken de şakalaştığımızı söyleyerek sürekli ellememesi gereken yerlerime dokunuyordu. Bazen bana arkamdan sarıldığında erekte olduğunu hissedebiliyordum. Bu beni rahatsız ediyordu ve annemi aldatmış olduğu için onunla konuşmalıydım. Bir gün onunla, annem evde yokken konuşmak istedim ve beni rahat bırakması, sadece annemle ilgilenmesi için ne yapabileceğimi sordum. O ise benim genç ve daracık amcığımı sikmek istediğini söyledi. Bunu anneme yapamazdım, onun sevgilisiyle birlikte olamazdım ancak bir kere yaparsak bir daha beni taciz etmeyeceğine ve annemle ilgileneceğine söz verdiği için kabul etmiştim.

Hazır annem de evde yokken onun için soyundum ve önce oral seks yapmamı istedi. Çok büyük yarrağı vardı bu yüzden zorlanacağımı tahmin ediyordum. Oral seks sırasında sürekli gırtlağıma kadar zorluyordu ve nefes almakta zorluk çekiyordum. Artık daracık amcığıma girmek için hazırdı ve soktuğunda istemsizce çığlık attım. Evde kimse olmadığı için şanslıydık ancak annemin işi kısa sürüp bizi basacağı ise işleri gerçekten berbat edecekti. Onunla sikişmek artık bana zevk vermeye başlamıştı ve kendimi tamamen ona bıraktığımda zevkten gözlerimi bile açamazken annem karşımıza dikilmişti ve ikimizi de azarlamaya başlamıştı. Türkçe altyazılı porno

Ne söyleyeceğimi bilemiyordum… Benimle adeta arkadaş gibi takılan ve yıllarca beni büyüten kadına ihanet etmiş gibi hissediyordum, sevgilisi ise açık açık amcığının artık tat vermediğini ve dar deliklere girmek istediğini söylüyordu. Annem bunu duyduktan sonra genç kızların daracık amcığı olsa da tecrübelerinin olmadığını söyleyerek beni sikmesine izin verdi. Kendisi de soyundu, bize katıldı ve tecrübesizliğimi göstermek için sevgilisini baştan çıkartacak şeyler yapıyordu. Annemi hiç böyle kızgın ve azgın görmemiştim, ayrıca ondan yeni şeyler öğreniyordum. Annem ve sevgilisiyle birlikte grup seks yapıyorduk bu çok eğlenceliydi.

Comments are closed.