Üvey annem ve babam sürekli yatak odalarında değişik fanteziler yaparken onların sesini duyuyordum. Kapının arasından onları izlediğimi farketmiyorlardı. Bir gün babamın paskalya kostümü giydiğini ve üvey annemi arkası dönük bir şekilde sikmek istediğini gördüm. O an aklımdan çok fazla şey geçiyordu. Ancak babam işe gitmesi gerektiği için annemi sikemedi ve kostümünü de evde bırakmıştı. Babam evden ayrıldıktan sonra bir süre bekledim, eve tekrar dönüp beni iş üstünde yakalamasını istemiyordum çünkü annemi sikmeyi kafaya koymuştum.

Babamın uzaklaştığından emin olduktan sonra tavşan kostümünü giydim ve yatak odasına gittim. Annemin arkasından yaklaşıp ona sessizce dokunduğumda beni babam zannetti ve kur yapmaya başladı. Babamın ne kadar azgın olduğunu, işe gitmek yerine sikişmeyi tercih ettiğini söylüyordu ama benim olduğumu hala anlamamıştı. Sikimi kostümün dışına çıkarttım ve annemi domaltıp milf amcığına yerleştirdim. Sikimin farklı geldiğini hemen farketti ancak babamın çok fazla azgın olduğunu düşündüğü için benim olduğumu hala anlamamıştı. Onu daha rahat sikebilmek için kostümü çıkarttım ve arkası dönük olduğu için hala beni göremiyordu. Annemin harika bir amcığı vardı ve amından akan suları yalamak istiyordum. Arkası dönük bir şekilde onu dillerken bana doğru döndü ve babamın olmadığını anlayıp beni odasından kovmuştu.

Yine de üvey annemle sikişmiş olmak benim için mükemmel bir deneyimdi. Kostümü geri giydim ve onun kancık kızının odasına girdim. Ancak o da beni babam zannediyordu ve babamın bu evdeki tüm kızları siktiğini o an öğrenmiştim. Kız kardeşim bana şu şekilde seslendi; “Babacım, annemden gizli yine beni mi sikeceksin?” Bunu duyduktan sonra babama saygı duydum ve kafa sallayarak kardeşimi de sikmeye başladım. O da babamın siki olmadığını farketmişti ancak zevkten bayılacak gibiydi ve umrunda değildi, sadece sikimi amcığında istiyordu. Tam bu sırada kostümümü çıkarttı ve benim olduğumu anladığında o da beni odasından kovmuştu.

Beni kovsalar da, annem ve kız kardeşimi güzelce siktiğim için mutluydum. Ancak oturma odasına giderken annem onu çok güzel siktiğimi söyleyerek beni tekrar odasına çağırdı ve kostüm olmadan rahat bir şekilde sikişmeyi istediğini söyledi. Onu hunharca sikerken kardeşim de beni anneme şikayet etmek için odasına girdi ve sikiştiğimizi görünce şaşırdı. Annem ise beni savunarak ikisini birden sikmemi istedi. Kardeşim her ne kadar onu gizlice siktiğim için bana kızgın olsa da yarrağımın tadını unutamamış ve hemen kabul etmişti. Bunları anne, kız üst üste koyup sikmeye başladım ancak annem yaptıklarımızı babamdan gizli tutmamız gerektiğini söyledi.

1 Comment

  • (Isimsiz) 9 ay ago

    Bu erkek oyuncunun adi ne

Comments are closed.