Mutfakta yemek yapan üvey kız kardeşini röntgenleyen üvey abi yanına gidip çok güzel bir vücudu olduğunu ve seksi olduğunu söylüyor. Üvey kız kardeş ise bu durumu garipseyip onların kardeş olduğunu ona böyle şeyler söylememesi gerektiğini söylüyor. Üvey abi ise kız kardeşini ellemeye başlıyor ve üvey oldukları için bir sorun olmayacağını söylüyor. Kız kardeşinin memelerini açıyor ve onun elini alıyor ve kendi sikinin üstüne koyuyor.

Abisi pantolonunu indiriyor ve sikini gösteriyor. Kız kardeşi ise sikinin çok küçük olduğunu ve ilgilenmediğini söylüyor. Zorla eline veriyor ve okşatıyor. Yine tahrik olamadıktan sonra kız kardeşinin ağzına veriyor ve sakso çektiriyor. Seksi üvey kız kardeşi bol tükürüklü bir sakso çekiyor ve absinin sikini taş gibi yapıyor. Biraz sakso çektikten sonra vazgeçen kız kardeşini abisi durduruyor ve devam etmesini söylüyor. İyice sertleşip taş gibi olan yarrağını kız kardeşinin gırtlağına kadar sokuyor ve mutfakta kardeşiyle güzel bir fantazi yaşıyor. Güzel bir handjobla kız kardeşinin yüzüne boşalıyor. Ertesi gün ise duştan çıkan kız kardeşini yine rötngenliyor ve bir anda hazırlıksız yakalayıp geçen gün olanlar hakkında konuşmak istiyor. Çok güzel bir şey yaşadıklarını ve bunun devamını yapmayı istediğini söylüyor. Kız kardeşini üstünde havluyla ikna etmeye çalışırken kız kardeşi o efsane repliği söylüyor: Başımız Belaya Girecek! Bu kadar itirazın üstüne pes etmemeye kararlı olan abisi kız kardeşini banyoda ellemeye başlıyor. Bembeyaz tenini ve ufak memlerini okşuyor ve amcığını okşuyor. Banyo lavabosuna yasladığı kız kardeşinin amcığını yalıyor.

İyice yalayıp kız kardeşini azdırdıktan sonra ertesi gün gidip seks yapmak istediğini söylüyor. Kız kardeşi ne kadar kabul etmese de abisinin ısrarlarına dayanamıyor ve soyunuyor. Abisi ise hemen pozisyon alıp kız kardeşinin sulanmış amcığına yarrağını sokuyor ve seksi üvey kız kardeşini sikmeye başlıyor. Harika vücudu ve bembeyaz teniyle abisini uzun süredir tahrik eden bu seksi genç kız kardeş hakkettiği yarrağı sonunda alıyor. Telaş ve korku yerini zevke bırakıyor ve hardcore bir seksten sonra kız kardeşinin içinden çıkmak istese de kız kardeşi izin vermiyor ve abisini kendi içine boşaltıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

10 Comments