Seksi Arap kız parası olmadığı için 2-3 gece kalacak yer arıyor ve bir depoya sığınıyor. Deponun görevlisi de ne yapacağını bilemeyip kıza bir oda veriyor ve patronunu arayıp durumu anlatıyor. Kız lafını duyunca aklı başından giden fırsatçı patron hemen depoya geliyor ve kızı görmek istediğini söylüyor. Görevliyle beraber kızın odasına gidiyorlar. İçeri girmek için izin alıp kızın odasına giriyorlar ve kıza kaç gün kalacağını, odayı beğenip beğenmediğini vs. soruyorlar.

Fakat patronun söylediklerinden hiçbir şey anlamayan Arap kız öylece adamın yüzüne bakıyor. Patron ise onu konuşturacak şeyin para olduğunu düşünüyor ve cebinden paraları çıkarıp kızın eline veriyor. Sonrasında kızın yanına oturup bacaklarını okşuyor ve tepki gelmeyince memelerini okşamaya başlıyor. Her defasında da kıza para veriyor. Kızdan olumsuz tepki gelmediği için sikini çıkarıp kızın ağzına veriyor ve paraları kıza saçarak sakso çektiriyor. Daha fazla para vereceğini söyleyerek Arap kızı soyunduruyor. Başörtüsünü çıkarmadan seksi Arap kızın üstündekileri çıkartarak domaltıyor ve yatağın üstünde dogstyle becermeye başlıyor. Bu yaptıkları için bir tomar para alan kızın hiç sesi çıkmıyor ve patron ne derse onu yapıyor. Kendisini dogstyle siktiriyor ve memelerini okşatıyor. Patronun yaptıkları karşısında sadece inlemekle yetinen kız daha fazla para alacağını bildiği için sırt üstü yatıyor ve kıllı amcığını patrona sergiliyor. İyice sikiliyor ve daha çok inliyor.

Kafasında türbanıyla adeta patrona şov yapan Arap kız tekrardan bir sakso ile patronunun sikini ıslatıyor ve bu sefer kucağına çıkıp kıllı amcığını kucakta siktiriyor. Patron kocaman kalın yarrağını her köklediğinde inleyen Arap kızı hakkını vererek sikiyor. En son yatakta yan yatıp kaşık pozisyonunda bacağını kaldırıyor ve kıllı amcığını kocaman yarrağı olan patronuna veriyor. Aldığı o kadar paradan sonra halinden memnun olan kız güzel bir saksoyla patronunu ağzına boşaltıyor.

3 Comments

 • Mojna 8 ay ago

  Evde ofiste her yerde itelicen buna admin

 • (Isimsiz) 7 ay ago

  Bu kadının varsa üstünden inmiyecen
  İçinden bile çıkartmıyacakksın

 • (Isimsiz) 7 ay ago

  Adamın bu kadının adı ne

Comments are closed.