Polis Arap bir kadının kocasını tutuklamak için eve gelir. Fakat kapıda polisi gören kadın arabaya koşup ağlayıp polise yalvarmaya başlar. Polis ise iş birliği yapmanın ikisinin de iyiliğine olacağını söyler fakat kocası eve gelir gelmez onu tutuklayacağını da söyler. İçeri girip güzelce konuşmak ister. Kadın ise çaresiz bir şekilde polisi eve alır ve polis kadını sorgulamaya başlar. Kocasının evde olmamasını fırsat bilerek cinsel yerlere değinip kadını ellemeye başlar. Eğer kendisini siktirirse kocasını tutuklamayacağını söyler. Pantolonunu inidirip sikini arap kadının eline verir ve okşatmaya başlar. Sonra kadının ağzına sokar ve yalatır. Kadın ise mecburi ve isteksiz bir şekilde polisin sikini yalar. Bir süre sonra bu isteksizliği yerine zevke bırakır ve ağzından tükürükler ve salyalar akarak polisin koca sikini köküne kadar emmeye devam eder.

Polise harika bir sakso çeker. Polis kadına pantolonunu çıkarmasını söyler. Kadın ise amdan vermek istemez ve götten siktirmeye razı olur. Bu seksi başörtülü arap kadının amcığından çok daha güzel bir amcığı vardır. Polisin koca yarrağını götünün içinde hissedince kocasını tamamen unutur ve polise daha sert sikmesi için yalvarır. Polis ise mesleğini kötüye kullanmanın verdiği zevk ile kadını bağırtarak götünden sikmeye devam eder. Daracık götüyle polise harika bir anal zevki yaşatan kadın ise kocasının eve gelmemesi için dua etmektedir. Hijab giysilerinin altında harika bir vücut saklayan bu muhafazakar kadın polis tarafından sikilince amerikaya küfür eder ve bu ülkeden nefret ettiğini söyler. Fakat kocası tarafından hiç böyle sikilmeyen kadın karşı koymak yerine daha sert sikmesi için polise yalvarmaktadır.

Polisi gıcık etmek için kocasının daha sert siktiğini söyler ve hırslanan polis adeta bir makina gibi kadının götünü deşmeye başlar. Sonra koca sikini kadının ağzına verip bir güzel ıslattıktan sonra kucağına alır ve kadının götünü kucağında 2 farklı pozisyonda da siker. Bir yandan polis götüne çakarken bir yandan amcığıyla oynayan kadın zevkten çıldırmak üzeredir. Amcığının kara kıllarını kesmemiş olan kadın polise amcığını göstermemek için direnir ve götünden sikilirken zevkten bağırmaya devam eder. Polis kucağında ağlatarak siktiği kadını indirir ve ağzına boşalır ve döllerini yutmasını ister. Sonra bir telefon alır ve Karakoldan haber gelir. Aradıkları kişi o kadının kocası değil başka bir adammış. Kadını bir bahaneyle sebepsiz yere sikmiş olur.

2 Comments

Comments are closed.