Ders dinlemeyi sevmiyordum ve öylesine güzel ve tombul memeli bir öğretmenim vardı ki dikkatimi dağıtmakta üzerine yoktu. Onu okulda sikemeyeceğimi bildiğim için annemden özel ders almam için para vermesini istedim. Annem başta bütçemizi aşacağımızı söylese de, okulum konusunda oldukça titizdi ve öğretmenim artık evime gelecekti. Onun geleceği gün şık gözükmeliydim ve en sevdiğim kıyafetlerimi giyip, süslenerek onun gözüne girmem gerekiyordu.

Öğretmenimle evde buluştuktan sonra annem daha rahat ders çalışmamız için dışarı çıktı ve ev bize kaldığı için ona sert davranmaya başladım. Onun sıkıcı olduğunu ve okulda davrandığı gibi davranmasını istedim. Ardından okulda yaptığı gibi etek altı frikik verdi, bunun tatmin etmeyeceğini söylediğimde ise okulda her zaman dekoltesini gördüğümü söyleyerek göğüslerini dışarı çıkarttı ve suratıma dayadı. Onun büyük memeleri ne ele avuca sığıyordu ne de ağzıma sığıyordu ama emmek beni baştan çıkartıyordu. Sonrasında pantolonumu indirerek sikimi eline aldı ve böyle ders işlersek konuları daha iyi anlayabileceğimden bahsetti. Bence haklıydı, onun götünü parmaklayıp göğüslerini emerek ders çalışmak bana çok şey öğretiyordu.

Artık sikimle o kadar çok uğraşmaya başladı ki kıyafetleri onu rahatsız ediyordu ve sonunda soyundu. Çırılçıplak vücudu ile öğretmenim karşımda bana oral seks yapıyordu ve ben onun göt deliğini parmaklıyordum. Daha sonra önümde diz çöktü ve ağzına vermemi istedi, tabii ki öğretmenimi kıramazdım ve onun ağzını düşmanlarımı sikiyormuşçasına zorladım. Sikimi ağzında öyle köklüyordum ki, küçük dilini hissedebiliyordum. Ve sonunda amcığını sikmem gerektiğini söylediğinde beklediğim an gelmişti. Koltuğa uzandım ve yarrağımın üstüne çıkıp üstümde zıplamasını seyrediyordum. Sikimi köküne kadar alıyordu ve her köklediğimde çığlıklarıyla evi inletiyordu. Öğretmenimi öyle güzel siktim ki zevkten defalarca sikimin üstüne boşaldı. Sanırım artık dersleri rahat bir şekilde geçeceğim.

Comments are closed.