Uzun süredir depresyonda olan anne telefonla konuşurken kardeşi onunla seks yapmadığı için dalga geçer ve oğluyla seks yaptığını öğrenir. Sinir olan kadın telefonu kapatıp bir anda oğlunun odasına dalar. Oğlan odada 31 çekerken annesi bir anda odaya girince panikle üstünü kapatım anne odaya girerken kapıyı lütfen kapatır mısın der. Anne oğluna kızarak nasıl teyzenle sikişirsin der. Oğlan böyle bir şeyi söylememesi gerekiyordu deyince bunun doğru olduğunu anlar. Olayı anlatmasını ister. Oğlan teyzemi ziyarete gittiğimde içki içip kart oyunu oynamıştık sarhoş olup yaptık der. Anne oğluna böyle bir şey için ona gitmene gerek yok tu böyle şeylere ihtiyacın varsa beraber yapabiliriz der. Oğlan şaşırıp nasıl yani der. Oğlan şaşkın halde dururken anne oğlanın yarrağını eline alıp okşamaya başlar.

Anne bir yandan oğlunun yarrağını okşarken diğer yandan teyzesi hakkında konuşur. Uzun süre konuştuktan sonra oğlunun koca yarrağını ağzına alır ve sakso çekmeye başlar. Oğlan annesine vay canına teyzemden daha iyi sakso çekiyorsun der. Kadın üzgün şekilde hem sakos çekip hem de oğluna eğlenip, oyun oynaman gereken kişi bendim der. Annesi oğluna unutamayacağı bir sakso çektikten sonra tamamen soyunup oğlunun kucağına oturur…

Annesi yarrağı her içine aldığında oğluna böyle bir şeyi evin dışında yapmayacağına söz ver diye söylenirken eleman anne amcığının tadını çıkartıp asla evin dışında böyle bir şey yapmayacağım der. Oğlan sikerken inleyen annesine çok daracıksın der. Annesini kucakta zıplatan eleman bir süre sonra annesini yatağa yatırıp daracık amcığını sikmeye başlar. Annesi sikildiği sürece kıskandığı kardeşine laflar söylerken oğluna, teyzene sikicek daha iyi birini buldum de der. Bir yandan sikerken bir yandan annesinin memelerini okşayan eleman annesine teyzemi sikmemin tek nedeni sana benzemesiydi deyince anne iyice zevke gelir. Oğlan biraz da annemin götünün tadına bakmak istiyorum der ve annesinin göt deliğini sikmeye başlar. Annesinin daracık göt deliğini sikerken aniden zevke gelen adam annesinin göt deliğini bembeyaz yapar..

6 Comments

 • Fenaa 9 ay ago

  Admin kadının adı ne ? Adam fena yağlamış ve imrendik

 • Am sever 9 ay ago

  Kadının ismi ne

 • Am sever 9 ay ago

  smarty kat katının ismi dürt saat aradım resimlere bakarak anca buldum bir deşekürü hakedim sanırzam

 • (Isimsiz) 9 ay ago

  Teskrler kardesm bnde cok aradim :d

 • (Isimsiz) 8 ay ago

  Hhh

 • (Isimsiz) 4 ay ago

  Göğüsleri

Comments are closed.