Rachel ve üvey kız kardeşi Stacie, Rachel’ın üvey oğlu Kenny ile birlikte yaşıyordu. Kardeşler gerçekten kuş tüyü kuşlardı: görünüşte şık ve saygın; herhangi iki kadının olabileceği kadar içten yozlaşmış ve ahlaksız. İkisi de erkekleri bakma ama dokunma seksilikleriyle uyandırmayı ve kızdırmayı severdi. Bu amaçla her zaman sıcak kıyafetler giyerlerdi – uzun, şık bacaklarını gösteren ipeksi, ten rengi külotlu çoraplara özellikle önem verirlerdi. Çabaları o kadar başarılıydı ki Rachel, kendi üvey oğlundan, özellikle de kasıklarından gelen kırmızı kanlı ilgi belirtilerini bile gördü. Çok sahiplenici bir üvey anne olan Rachel, Kenny’nin tepkisinden gizlice memnun oldu. Bunu, kendisine olan bağlılığının bir başka kanıtı olarak gördü. Ancak bu istikrar, bir gün Kenny üvey oğlu ile Jennifer adlı bir kız arasındaki cilveli bir telefon konuşmasına kulak misafiri olduğunda tehlikede görünüyordu.

Tedbirli annelik içgüdüleri devreye girdiğinde, ona hemen neler olduğunu sordu. Kenny, Jennifer’ın yeni kız arkadaşı olduğunu ve onunla bir daireye taşınmayı planladığını söyledi. Rachel aniden kıskançlık ve endişeyle doldu. Sevgili üvey oğlunun, zar zor tanıdığı bir şırfıntıyla pervasızca gitmesine tahammül edemezdi. Onu vazgeçirmek için elinden gelenin en iyisini yaptı – kendisinin ve yeni sıkıntısının birlikte yola çıkarken karşılaşacağı zorlukları gerekçe göstererek. Ancak Kenny, en iyi atışını yapmaya kararlıydı. Rachel, böylesine küstah bir meydan okuma gösterisinden ve Kenny’nin sesine giren saygısız bir tondan çok hoşnutsuzdu. Sonunda üvey annesinin müdahalesinden bıkan genç adam bıktı. Rachel, üvey oğlunu düzeltecek bir işi olduğu açıktı. Jessica’nın kötü etkisi çoktan başlamıştı. Ancak Rachel’ın ahlaksız zihni çok hızlı bir şekilde sinsi bir çözüme ulaştı.

Bir yandan Kenny’nin kendisine ve Stacie teyzesine karşı tabu bir çekim hissettiğini biliyordu; öte yandan Stacie’nin uzun süredir hamile kalmak istediğini biliyordu. Ya Rachel Stacie’ya Kenny’yi baştan çıkarması için yardım ederse – teyzesini sikip aç amını kalın kremalı turta ile beslemesini sağlasa? Rachel, kendisi kadar vicdansız ve kötü olan Stacie’nin, kendi yeğeniyle uğraşmak konusunda çok az endişesi olacağından emindi – hatta yasak tohumuyla hamile kalınacak kadar. Kenny’ye gelince, üvey baba olsaydı gerçek bir düzelme yaşardı. Jessica ile olan planlarını bırakması ve bunun yerine teyzesine yardım etmeyi taahhüt ederek doğru olanı yapması gerekecekti. Sonunda herkes kazanacaktı. Stacie, hayalini gerçekleştirecek, Kenny ateşli, deneyimli bir kadınla yatarak gerçek seksin nasıl bir şey olduğunu öğrenecekti ve Rachel, üvey oğlunu tam da istediği yerde tutacağından emin olacaktı. O mükemmeldi. Rachel fikri Stacie’ye ilettiğinde, üvey kız kardeş bunda kendi rolünü oynamaya tamamen rıza gösterdi. Knock-up Operasyonu başladı.

O akşam iki uzun bacaklı kız kardeş, Kenny’yi Rachel’ın yatak odasına götürdü, onu oturttu ve tatlı konuşmaya ve onu okşamaya başladı. Genç adam kuşkuluydu, ancak kadınların yatıştırıcı ilgisine fazlasıyla itirazda bulunamayacak kadar etkilendi. Rachel ve Stacie gibi baş manipülatörler Kenny’yi iyileştirmekte hiç sorun yaşamadılar. En sevecen üvey anne sesiyle sürekli olarak üvey oğluyla konuşan Rachel, elbiselerini çıkarmasına izin vermesi için onu ikna etti. Kenny bir kez daha itaat etti ve kısa süre sonra büyük horoz sert ve düz bir şekilde dışarı çıkarken çıplak durdu, Rachel ise cildinin her yerine dokundu ve öptü. Bir sonraki adım, Kenny’ye en büyük oral seksin nasıl hissettirdiğini göstermekti. Sadece üvey annesi ona bu kadar özel bir tane verebilirdi. Rachel diz çöktü ve horozunu ağzına emerken, Stacie şakacı bir şekilde genç adamın sırtını kaşıdı. Rachel çok uzun bir süre dudaklarını üvey oğlunun kalın uzunluğu boyunca ileri geri hareket ettirdi. Bazen onu boğazına kadar götürdü, bazen okşadı; heyecanlı elleri hep ten rengi külotlu çoraplarının ipeksi yüzeyine dokunuyordu.

Bu unutulmaz ön sevişmeden sonra genç adamlarını yatağa götürdüler. Orada bileklerini aldılar ve halatlarla tutturulmuş bazı kelepçeleri yatak direğine taktılar – şimdi işler kızışmaya başladığından emin olmak için geri dönüp denemediğinden emin olmak için. Endişelenmelerine gerek yok. Kenny onlarınkiydi. Zevkle üvey annesinin ve teyzesinin ellerini vücudunun her yerine gezdirmesine – toplarını okşayarak – şehvetli dokunuşlarıyla her parçasını uyarmasına izin verdi. Stacie teyzesi onun altında sırtüstü yattığında, o güzel ten rengi çoraplı bacaklarını ayırdığında ve lanet için korumasız amını teklif ettiğinde, genç Kenny onu öfkeli bir abazılığa mecbur etti. Onu sert genç horozuyla doldurdu ve ciddi bir pompalamaya başladı. Stacie kendini ecstasy içinde inledi ve sürekli olarak yeğenine teyzesine onu cum ile doldurup hamile bırakarak onu sevdiğini göstermek için yalvardı. Rachel yakın durdu, üvey kız kardeşinin isteğini yerine getirdi, her iki sevgilisini de cesaretlendirdi ve ara sıra üvey oğluna dokunmak için kendi dayanılmaz dürtüsüne boyun eğdi.

1 Comment

  • (Isimsiz) 3 ay ago

    Pornocu olmak istiyorum

Comments are closed.