Sınırdan geçmeye çalışan çift polise takılır. Polis arabayı durdurtup çifti aşşağıya alır ve sorgu odasına götürür. Polis çifte sizi uyuşturucu şüphesiyle buraya aldığını söyler. Kadın ise buraya sadece tatile geldik der ve karşı çıkar. Ancak erkek şüpheli davranır. Sonrasında erkeği zorla masaya yatırıp cebinden uyuşturucu çıkartırlar. Adam sinirden titremeye ve ağlamaya başlar. Kadın sevgilisine kızmaya başlar. Korkak şekilde titreyen adama bir tokat atar. Kadın polise bundan kurtulmamız için ne yapmamız gerek diye sorar. Polis kadına cevap vermez. Sonrasında kadına size çıplak arama yapmamız gerek der. Adam buna karşı çıkasada kadın isteklidir.

Polis adama iki seçenek sunar. Ya sevgilini sen soyup arama yaparsın, ya da benim sert adamlarım der. Adam karşı çıksa da sevgilsi yap şunu diye diretir. Adam kadını yavaşça soymaya başlar. Kadın çırılçıplak polisin karşısında dururken bir anda bağırıp evet şimdi ne yapacağız der. Polis ise kadına götünü aç der. Kadın iki eliyle götünü ayırır. Polis yeni aşamanın boşluk araması olduğunu söyler. Polis cebinden iki eldiven çıkartır ve aynı soruyu adama tekrar sorar. İki seçeneğinin olduğunu ya sen yapacaksın ya da benim adamlarım yapacak der. Polis kadına iki elini masaya koyup eğilmeisni ister. Kadın eğilir ve adam eldiveni giyip bir parmağına kayganlaştırıcı sürer. Polis elemana nasıl yapacağını anlatır. Adam kadının götünü açar ve bir parmağını amcığına sokar. Tek eli yetmeyince çift elini birden kadının amcığına sokar. Adam soktukça kadın inlemeye başlar. Kadın inledikçe polis zevk alır.

Polis, elemana manitasının götünü temizlemesini yani yalamasını ister. Adam yapmak istemese de kadın zorla götünü yalattırır. Adam götü yaladıkça polis zevke gelmeye başlar. Kadın o kadar azmıştı ki bir anda polisin yarrağına dalar. Polis ise hiç geri adım atmadan yarrağını çıkartır kadının ağzına verir. Adam iyice yaladıktan sonra sevgilisi onu sikmesini ister. Kadın polisin yarrağını yalarken sevgilisine beni öyle bir sikeceksin ki bunu unutturacaksın der. Adam ise yarını yokmuş gibi sevgilisini sikemye başlar. Sevgilisi karıyı çatur çutur sikerken polis bende sikeceğim der ve sevgilisi ile polis aynı anda karının amcığını perişan eder. Karı darmadağın olduktan sonra polis karının suratına boşalır.

1 Comment

Comments are closed.