Babası gözlüklü seksi liseli kızını zayıf dersleri yüzünden azarlıyor ve ağır fırçalıyor. Annesi öğrenirse çok kötü olacağını söylüyor ve onu gittiği özel liseden almak zorunda kalacaklarını söylüyor. Gözlüklü seksi liseli kız ise babasının ayaklarına kapatarak özür diliyor. Annesine söylememesi için babasının penisini okşuyor. Rüşvet olarak babasına amcığını siktirmek isteyen seksi Carolina Annesinin bunu öğrenmemesi için her şeyi göze almış durumda. Pantolonun dışından babasının penisini okşayan seksi Carolina babasının pantolonunu çıkarıyor ve sikini okşamaya başlıyor. Daha sonra seksi liseli eteğini kaldırıyor ve babasının yanına uzanarak bacaklarını ayırıp babasına da amcığıyla oynatıyor.

Karşılıklı olarak birbirlerine mastürbasyon yapan baba kız bunun gizli kalması için ellerinden geleni yapacak. Bir eliyle kendi amcığını okşarken bir eliyle de babasının sertleşmiş sikine handjob yapıyor. Babası seksi liseli kızının pembe amcığını gördükçe daha çok azıyor. Yeteri kadar zevk aldıktan sonra giyinip giden kız babasının aklına girmiş durumda. Ertesi gün okulun müdürü arıyor ve Carolinayı babasına şikayet ediyor. Şikayet sebebi ise okulda seksi selfieler çekerken yakalanmak. Babası bu sinirle kızının odasına gidiyor ve kapıyı açtığında kızının cidden odada seksi selfieler çekip okuldaki futbol takımının tüm sporcularına gönderdiğini görüyor. Bu sefer çok ağır azarlanan seksi liseli yine babasının bacağına kapanarak özür diliyor. Babası kızına çok ağır azar çekerken kız ise babasına sakso çekmeyi teklif ediyor.

Hemen babasının kemerini açıp pantolonunu indiriyor. Babasının kızını görünce kalkmış olan sikini yalamaya başlıyor. Bu sefer ucuz bir mastürbasyonla kurtulamayan Carolina babasının koca sikini gırtlağına kadar alıyor. Bununla da kurtulamayan seksi liseli şortunu çıkarıp içindeki seksi mavi külodunu da çıkarıyor ve bembeyaz seksi götüyle babasının yarrağının üstüne oturup amcığını babasının yarrağının üstünde gezdiriyor. Babasının sertleşmiş yarrağına amcığını sürttürerek iyice azdıran kız tekrar sakso ve blowjoba dönüyor ve iki eliyle zar zor tuttuğu koca baba yarrağını tüm gayretiyle emiyor. Azgın ve iştahlı bir saksoyla babasını ağzına boşaltıyor ve babasının tüm döllerini yutuyor.

Ertesi gün kızını kahvaltıya uyandırmaya giden baba kızının odasını çok dağınık görüyor ve kızına bu düzensizliğinden dolayı azar çekerek ona elbiselerini çamaşır makinesine atmayı öğretiyor. Çamaşır makinesinden elbiseleri almak için domaldığında ise babası kızının kalçalarını okşuyor. İkisi de artık bazı şeylerin zamanının geldiğini düşünüyorlar ve seksi liseli kız babasının kocaman yarrağını içine almak istiyor. Çamaşır makinesinin üstüne domalttığı kızını koca yarrağıyla sert sert siken baba kızına iyi bir ders vermek istiyor. Kızını bir yandan sikerken diğer yandan da klitorisini okşuyor ve kızını boşalacak kadar azdırıyor. Kızının kafasını kurutucu makinesine sokarak domaltan azgın baba evin içinde sürekli yarı çıplak gezen ve okulda sürekli problem çıkaran azgın ve terbiyesiz kızını kocaman yarrağıyla cezalandırıyor.

7 Comments

Comments are closed.