Bu pornodaki performansı nasıl bulduğunu anlat. Sen olsan neler yapardın?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Details

Matthew, Fitness Salonlarında Lexi Dona ve Caramella Del X’i izlerken şansına inanamıyordu. Kuzguni saçları ağırlık kaldırırken sırtlarından aşağı dökülüyor, dar spor şortları tüm doğru yerlerde kıvrımlarını kucaklıyordu. Ateşli vücutlarının görüntüsü Matthew’un damarlarında bir arzu dalgası yarattı.

Günaha karşı koyamayan Matthew, elini gizlice şortunun içine sokarak zonklayan ereksiyonunu kavradı. Gözleri iki periye sabitlenmişti, onların her hareketi cinsel açlığını körüklüyordu. Kendini yavaşça okşadı, içinde oluşan zevkin tadını çıkardı.

Ama Lexi ve Caramella’nın onun müstehcen hareketlerini fark etmesi onu şaşırttı. Rahatsız olmak yerine ilgilerini çekmişti. Gözleri Matthew’un uzun, kalın aletine kilitlendi, açlık bakışlarında belirgindi. Tek kelime etmeden ona yaklaştılar, dudakları zaten beklentiyle nemliydi.

Lexi önden gitti, dövmeli vücudu arzu dolu bir tuvale dönüşmüştü. Dizlerinin üzerine çöktü, ağzı Matthew’un zonklayan ereksiyonuna uyum sağlamak için genişçe açıldı. Becerikli bir hassasiyetle onu içine çekti, dili şaftı boyunca dans etti. Bu his Matthew’un vücudunda zevk dalgaları yaratarak daha fazlasına olan ihtiyacını artırdı.

Lexi sihrini yaparken, Caramella izledi, uyarılması her saniye büyüyordu. Katılmaya hevesli, kendini Matthew’un arkasına yerleştirdi, sıkı kapışması beklentiyle damlıyordu. Hınzır bir sırıtışla, ona binerek kendini kaya gibi sert horozuna dayadı.

Matthew, Caramella ona bindiğinde inledi, sıkılığı onu bir mengene gibi kavradı. Kalçaları Matthew’unkine uygun bir ritimle hareket ediyor, günahkâr bir zevk senfonisi yaratıyordu. Birlikte hareket ettikçe vücutlarında ter parlıyor, inlemeleri odayı dolduruyordu.

Tek bir pozisyonla yetinmeyen Matthew ve Caramella yer değiştirdi, vücutları spor aletlerinin üzerinde birbirine dolandı. Isınmış etlerine karşı soğuk metal sadece zevklerini arttırdı. Matthew, Caramella’ya ilkel bir güçle vuruyor, vücutları bir şehvet çılgınlığı içinde çarpışıyordu.

Bu arada Lexi de aksiyonun dışında kalmamıştı. Elleri kendi vücudunu keşfediyor, parmakları şişmiş klitorisini okşuyordu. Matthew ve Caramella’nın tutku içinde kaybolmuş görüntüsü karşı konulamayacak kadar fazlaydı. Onlara katıldı, dudakları Caramella’nın dudaklarını yakaladı, tutkulu bir öpücüğü paylaştılar, vücutları günahkâr bir kucaklaşmada iç içe geçti.

Orgazmdan sonra orgazm üzerlerine yıkandı, yoğunluk her geçen an artıyordu. İnlemeleri çarpışan vücutlarının seslerine karışarak bir coşku senfonisi yarattı. Ve artık kendilerini tutamadıklarında, Matthew serbest bıraktı, Lexi ve Caramella’nın yüzlerini sıcak, yapışkan spermiyle kapladı.

Bir damlasını bile ziyan etmediler, hevesle yaladılar ve emdiler, özünün tadını çıkardılar. Dilleri iç içe geçerek, zevkinin bir izinin bile boşa gitmemesini sağladı. Yoğun karşılaşmalarından tatmin olmuş ve nefes nefese kalmış bir halde yere yığıldılar ve hedonistik maceralarının ardından gelen ışıltının tadını çıkardılar.