Bu pornodaki performansı nasıl bulduğunu anlat. Sen olsan neler yapardın?

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Details

Ebeveynleri bir haftalık seyahatleri için ayrılır ayrılmaz, Seiran ve erkek kardeşi Kaito heyecanlarına engel olamadılar. Yıllardır birbirlerine karşı gizli arzular besliyorlardı ama hiçbir zaman harekete geçmemişlerdi. Şimdi, ebeveynleri evde olmadığı için, nihayet ensest fantezilerini keşfetme şansına sahiptiler.

Seiran, Kaito’yu yasak oyunlarında kendisine katılmaya ikna etmenin bu kadar kolay olduğuna inanamıyordu. Aralarında her zaman daha iddialı olan o olmuştu ve Kaito’nun damarına nasıl basacağını çok iyi biliyordu. Ona acımasızca sataşarak, müstehcen yorumlar yaparak ve vücudunu onun önünde sergileyerek başladı. Kaito ilk başta direnmeye çalıştı ama sonunda onun baştan çıkarıcılığına teslim oldu.

İlk karşılaşmaları çekingen ve garipti, ancak birbirlerine karşı daha rahat olmaya başladıkça tutkuları da yoğunlaştı. Seiran, Kaito’nun ellerinin teninde hissettiklerine, dudaklarının tadına bayılıyordu. Onun büyüsü altında gittikçe daha derine düştüğünü hissedebiliyordu.

Birbirlerinin vücutlarının her santimini keşfederek saatler geçirdiler, arzu ve şehvet seli içinde kayboldular. Seiran, Kaito’nun dokunuşunun kendisini canlı hissettirmesine bayılıyordu ve ona doyamıyordu. Onun dokunuşunu bir uyuşturucu gibi arzuluyordu ve onu yakınında tutmak için her şeyi yapabileceğini biliyordu.

Bir gece, birbirlerinin kollarında sarmaş dolaş yatarlarken, Seiran Kaito’nun kulağına her şeyi değiştirecek bir şey fısıldadı. “Beni doldurmanı istiyorum,” dedi, sesi kısık ve boğuktu. “Bana sahip olduğun her şeyi vermeni istiyorum.”

Kaito bir an tereddüt etti, böyle bir bağlılığa hazır olup olmadığından emin değildi. Ama sonra Seiran’ın gözlerine baktı ve oradaki açlığı ve ihtiyacı gördü. Ona daha fazla karşı koyamayacağını biliyordu.

Kendini onun içine itti, onu sevgisi ve tohumuyla doldurdu. Seiran onu içinde derinlerde hissederken inledi, kulağına tatlı sözler fısıldarken sıcak nefesi boynundaydı. Kendisinin saf zevk ve coşku dolu bir dünyaya doğru kaydığını hissedebiliyordu.

Birlikte, birbirlerinin kollarına sarılmış halde yatarlarken, Seiran başından beri aradığı şeyi bulduğunu biliyordu – gerçek aşk ve dünyada en çok değer verdiği kişiyle bağlantı. Ve Kaito çekilip dölünü onun içine bıraktığında, aşklarının ve arzularının gücüyle sonsuza dek birbirlerine bağlı kalacaklarını biliyordu.