Bu pornodaki performansı nasıl bulduğunu anlat. Sen olsan neler yapardın?

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Details

Kuzey Kutbu’ndan geldiğini iddia eden gizemli bir figür aniden ortaya çıktığında kahramanımızın ilk başta kafası karışmış ve şüpheci davranmıştır. Ancak yabancı, Noel Baba’nın onu iyi bir çocuk olduğu ve bir kız arkadaşa olan arzusu için ödül olarak gönderdiğini açıkladığında, kahramanın merakı ve heyecanı arttı.

Yabancı büyük bir hediye kutusu sunduğunda, kahramanımız beklenti hissine kapılmaktan kendini alamadı. Yabancı, hediyeyi dolduracağına söz verdi ve bunu yapmaya başladığında kahramanın duyuları alt üst oldu.

Yabancının ellerinin vücudundaki hissi yoğundu ve yabancı onun her santimini keşfetmeye devam ederken inlemekten kendini alamadı. Yabancının dokunuşu hem nazik hem de sertti ve kahramanın omurgasından aşağı ürperti gönderiyordu.

Yabancı hediye kutusunu vücuduyla doldurmaya devam ettikçe, kahraman hem zevk hem de endişe duygusu hissetti. Bu kadar büyük bir hediyeyi kaldırabileceğinden emin değildi ama yabancının uzmanlığına güveniyordu.

Yabancı, kahramanın vücudunun derinliklerine doğru ittikçe, her santimetresinin zevkle dolduğunu hissedebiliyordu. Bu hem ezici hem de heyecan vericiydi ve yardım edemedi ama bir dizi inilti ve nefes aldı.

Yabancı, daha fazla yer kalmayana kadar onu doldurmaya devam etti ve kahraman kendini ecstasy’nin eşiğinde hissedebiliyordu. Son bir hamleyle yabancı onu tamamen doldurdu ve saf bir mutluluk haline getirdi.

Birlikte, birbirlerinin kollarına sarılmış halde yatarlarken, kahramanımız Noel Baba’dan gelen bu beklenmedik hediye için minnettar hissetmekten kendini alamadı. Bunun birlikte çıktıkları yolculuğun sadece başlangıcı olduğunu biliyordu ve bundan sonra onları nereye götüreceğini görmek için sabırsızlanıyordu.