Bu pornodaki performansı nasıl bulduğunu anlat. Sen olsan neler yapardın?

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
2 ay önce

❤️❤️

Details

Bir zamanlar küçük bir kasabada Christy adında bir kız yaşarmış. Üvey kız kardeşi George ile birlikte yaşayan 18 yaşında güzel ve masum bir kızmış. George işe her zaman geç kalırdı ve Christy’den sık sık iyilik beklerdi.

Bir sabah George işe geç kaldığını fark ederek çılgınca Christy’yi aradı. Sonunda onu buldu ve Christy’yi görüp görmediğini sordu. Christy üvey kardeşini bütün hafta görmediğini söyledi. George daha sonra Christy’den o akşamki yemek planları hakkında bilgi vermesini istedi.

Mesajı ileteceğine dair ona güvence veren Christy, George’un aceleyle işe gidişini izledi. George’un son zamanlardaki davranışları hakkında merak ve endişe karışımı bir duygu hissetmekten kendini alamıyordu. Sanki bir şeyler saklıyormuş gibi görünüyordu.

O günün ilerleyen saatlerinde, babaları onları neredeyse alışılmadık bir durumda yakaladığında, Christy ve George rahat bir nefes aldılar. Sırları gizli kaldığı için rahatlamışlardı. George, sırlarının ortaya çıkmaması için Christy’yi talimatlarını dikkatle takip etmesi konusunda uyardı.

George bir an için uzaklaşırken, Christy’den kendisini beklemesini istedi. Kafası karışık ve tereddütlü olan Christy bunu kabul etti. Kısa süre sonra George geri döndü ve Christy’yi daha az utangaç olmaya çağırdı, onu daha yakından görmek istiyordu. Ona verdiği bir haptan bahsetti ve talimatlara uygun olarak alıp almadığını sordu.

Christy hapı aldığını doğruladı ancak hamile kalma olasılığı hakkındaki düşüncelerini ifade etmeye cesaret edemedi. Şaşıran ve telaşlanan George, sırlarının ortaya çıkması halinde doğacak sonuçlardan korkarak bu fikri reddetti. Ona, kan bağı olmamasına rağmen, eylemlerinin hâlâ tabu olduğunu hatırlattı.

Christy konuşmayı devam ettirmeye çalıştı, ancak George havayı bozacağından korkarak onu susturdu. Ona çocuk sahibi olmayı ancak evlendikten sonra düşünebileceklerini hatırlattı. Christy, George’un bunu gerçekten isteyip istemediğini merak etti, George ise kesin bir dille istediğini belirtti.

Yasak arzuları hâlâ içlerinde yanan Christy ve George, Christy’nin annesi eve dönmeden önce dürtülerini harekete geçirmeye karar verdiler. Her ikisi de kardeş olarak tartışmalı ilişkilerini kabul ederek, birlikte olma anlaşmalarını yaptılar.

Sırlarının açığa çıkmanın eşiğinde olduğunu bilmiyorlardı. Yasak aşk hikâyelerine başladıklarında, eylemlerinin sonuçları burunlarının dibinde onları bekliyordu.