Bu pornodaki performansı nasıl bulduğunu anlat. Sen olsan neler yapardın?

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Details

Daisy LaVoy geceyi arkadaşının evinde geçirmişti ve ayrılmaya hazırlanırken arkadaşının erkek kardeşi Chris pencerenin önünden geçti. Onu evin hiçbir yerinde bulamadı ve onu ararken Daisy perdelerin arkasından onu izledi. Chris pencerenin tam altına gelene kadar bekledi ve zıplayıp çığlık atarak onu ürküttü ve şaşkınlıkla geri zıplamasına neden oldu.

Chris utandı ve Daisy’den onu korkuttuğu için özür diledi. Daisy gülüp geçti ve bunun eğlencenin bir parçası olduğunu söyledi. Vedalaşırlarken Chris, Daisy’nin ona nasıl baktığını fark etmekten kendini alamadı. Gözlerinde onu tedirgin eden bir şey vardı ama bunu hayal gücünün çılgınca çalışması olarak geçiştirdi.

O gecenin ilerleyen saatlerinde Daisy, Chris’i düşünmeden edemedi. Onun ne kadar yakışıklı olduğunu ve onu her zaman ne kadar çekici bulduğunu hatırladı. Chris’e olan hislerini arkadaşına açmaya karar verdi, ancak arkadaşı Chris’in yasak bölge olması nedeniyle bunun aralarında sorun yaratabileceği konusunda onu uyardı.

Daisy sonuçları umursamıyordu; Chris’i istiyordu ve ona sahip olmaya kararlıydı. Chris’e yaklaşmak ve onun kendisini istemesini sağlamak için bir plan yaptı. Onunla daha fazla zaman geçirmeye, yalnız kaldıklarında onunla sohbet etmeye ve flört etmeye başladı. Chris onun bu girişimlerine kayıtsız kalıyordu ama Daisy sabırlı olması ve hamlesini yapmak için doğru anı beklemesi gerektiğini biliyordu.

Bir gece birlikte film izlerken Daisy herkesten sakladığı bir sırrı açıkladı. Chris’e kız kardeşinin kendisinden habersiz Daisy’nin eski erkek arkadaşıyla yattığını söyledi. Daisy kız kardeşinin davranışları yüzünden incinmiş ve ihanete uğramıştı ve intikam almak istiyordu. Chris’e, kız kardeşinin eski erkek arkadaşıyla da yatarak ondan intikam almasına yardım edip etmeyeceğini sordu.

Chris, Daisy’nin isteği karşısında şaşırdı ama arkadaşının kız kardeşiyle yatmanın cazibesine karşı koyamadı. Daisy’nin kız kardeşinden intikam almasına yardım etmeyi kabul etti ama yakalanırlarsa bunun aralarında büyük sorunlara yol açabileceği konusunda Daisy’yi uyardı.

Daisy sonuçları umursamıyordu; intikam almak istiyordu ve Chris’i istiyordu. Daisy’nin eski erkek arkadaşını baştan çıkarmak ve Daisy’nin kız kardeşiyle yattığına pişman etmek için bir plan yaptılar. Mükemmel fırsatı beklediler ve Daisy’nin eski erkek arkadaşının hiç beklemediği bir anda saldırdılar. Onu uzlaşmacı bir pozisyona soktular ve Daisy daha ne olduğunu anlamadan, ikisi de ondan intikam almak isteyen iki kız kardeşin arasında kaldı.

Sonunda Daisy istediğini aldı – kız kardeşinden intikam almak ve Chris’le yeni bir ilişki kurmak. Kolay olmadı ama bazen hayatta istediğinizi elde etmek için risk almanız gerekir. Ve Daisy LaVoy için, risk almak büyük bir şekilde karşılığını verdi.