Bu pornodaki performansı nasıl bulduğunu anlat. Sen olsan neler yapardın?

3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
(Isimsiz)
3 yıl önce

Çabul gelsin yeni bölümler

Bokumuye
3 yıl önce

Bok gibi kari

Musti
3 yıl önce

Part 4 serii

Details

Olgun annem, onu hamile bırakmamı istediğinde kısa bir sikiş olup biteceğini düşünmüştüm ancak yarrağımı o kadar çok sevdi ki, sadece hamile bırakmam için değil artık zevk için de benimle birlikte oluyor. Geçen sefer onu siktiğimde, babamın sikinden daha büyük bir penisim olduğunu söylediğinde şaka yaptığını düşünmüştüm ancak babamı sürekli geçiştirip benimle sikişmek istiyor olması beni oldukça gururlandırdı. Annemi mutlu edebilmek bana keyif veriyor olsa da çıktığım deliği sikiyor olmam beni biraz utandırmıyor değil. Yine de annemin amcığı çok tatlı geliyor ve annem bana, başka hiç bir kızdan almadığım zevki tattırıyor.

Yatağıma uzanmamı istedi ve sikimi eliyle biraz okşadıktan sonra oral seks yapmaya başladı. Ağzını o kadar iyi kullanıyordu ki, böyle bir zevk aldığıma inanamıyordum. Sikimin büyüdüğünü gördükten sonra ise üstüme çıktı ve sikimi amının içine yerleştirerek üstümde zıplamaya başladı. Bir eliyle sürekli göğüslerini okşuyordu ve onun ufak göğüslerini sıktığını görmek hoşuma gidiyordu. Bazen de göğüslerini bırakıp klitorisini okşamaya başlıyordu ve bunu yaparken o kadar çok zevk alıyordu ki, inlemeleriyle beni baştan çıkartıyordu. Annem üzerimdeyken o kadar çok inlemeye başladı ki sanırım onu boşaltıyordum ve sikimin ıslandığını farkettiğimde kendisi de boşaldığını söylemişti.

İşimizin bittiğini düşünüyordum ancak annemin bana olan sevgisi bitmemişti. Beni boşaltmadan yataktan kaldırmak istemiyordu ve bana götünü dönerek sikimin üzerine tekrar oturdu. Harika götü, gözlerimin önünde sallanıyordu ve bu görüntüyü seyrederek bile boşalabilirdim ancak sikim annemin daracık amcığındayken başka şeylerden daha fazla zevk alıyorum dersem yalan söylemiş olurdum. Onu daha iyi kullanmamı istiyordu, üzerimde böyle yeteneklerini sergilerken bir yandan da götünü parmaklamamı istiyordu ve annemin sözünü dinleyerek götünü parmaklamaya başladım. Amcığı gibi göt deliği de daracıktı ve bir daha sikişirsek, onu götünden sikmek istediğimi söyledim. Bana bakıp güldü ve sanırım kabul etmişti. Ardından üzerimden kalktı ve yatağa uzanarak amcığına köklememi istedi. Sanırım işimiz bitmek üzereydi ve onu hamile bırakmam için döllerimi kökleyerek bırakmam gerekiyordu. Annem tekrar göğüslerini avuçlarken daracık amcığında harikalar yaratıyordum ve bir kez daha annemin içine boşalmıştım.