Bu pornodaki performansı nasıl bulduğunu anlat. Sen olsan neler yapardın?

Comments are closed.

Details

Babamın yeni evlendiği üvey annem birlikte ailecek kaynaşmak için tatil ayarlamış. Onlarla birlikte gelmem için beni zorladılar ve sürekli otel odamda takıldığım için üvey annem beni darlamaya başladı. Bunun bir aile tatili olduğunu belirtiyordu sürekli ancak onun annem olmadığını, sadece üvey annem olduğunu söyledim. Yine de benimle yakınlaşmaya çalışıyordu, bikinisini giydiğinde ise dev memelerini adeta gözüme sokuyordu. Sanırım hala babamla sikişmemişler ve bana yakınlık kurmasının sebebi de azgın bir orospu olmasıydı. Yarrağa o kadar aç bir kadın ki, evlendiği adamın oğluyla birlikte olmaya hazırdı.

Benim için bir problem yoktu aslında, babamın henüz sikmediği kadını ben sikebilirdim. Ayrıca üvey annem benimle iyi geçinebilmek için her şeyi yapmaya hazırdı ve bikinisinin üstünden amını parmaklıyordu. Sıra benim sikime geldi ve sikimi avuçlamaya başladı. Birlikte geçireceğimiz güzel vakitleri düşünmemi isteyerek elimi göğüslerine koydu ve göğüs uçlarını sıkmamı istedi. Onu sanırım tahrik etmiş olmalıyım ki birden kontrolü ele almaya başladı ve önümde eğilip, donumu indirdi ve sakso çekmeye başladı. Deneyimli bir orospu olduğu çok belliydi, çok güzel oral seks yapıyordu. Taşşaklarımı emerken penisimle yaptığı el hareketleri inanılmazdı! Penisimi ıslattıktan sonra göğüslerinin arasına aldı ve boobjob yaparak adeta bambaşka bir varlığı sikiyormuş gibi hissettirdi. Sonunda amcığının sulandığını söyleyerek üstüme çıktı ve sikimi yavaş bir şekilde içeriye doğru kaydırdı.

Artık bir çok erkeğin hayali olan üvey annemi sikiyordum. Üzerimde zıplarken göğüsleri o kadar güzel sallanıyordu ki, bu manzara bile insanı boşaltmak için yeterli olabilir. Üvey annem üzerimde zıplarken göğüslerini kafama dayadı ve onları ağzıma almam için zorluyordu. Ardından koltuğa uzanıp önümde domaldı ve ipleri elime vermişti. Onu sert bir şekilde sikiyordum ve koca kıçına şaplak atmayı ihmal etmiyordum. Bana harika annelik yapacağı şimdiden belli olmuştu, sanırım babama böylesine güzel bir tercih yaptığı için teşekkür etmeliyim.