Bu pornodaki performansı nasıl bulduğunu anlat. Sen olsan neler yapardın?

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ali
6 ay önce

Çok guzelyiyor

Details

Annesinin hamile kalması için spermlerini bağışladığını biliyoruz ancak annesi doktora gidip yapay bir hamilelik için tonla para vermektense önce bunun doğal yolunu denemeyi ister. Oğlunu yanına çağırır ve onunla konuşur ancak doktora gitmediğini ve doktordan önce onunla birlikte doğal yolu denemek istediğini söyler. Oğlan şaşkın bir şekilde annesiyle birlikte olmanın garip olacağını söylese de annesinin ısrarına karşılık vermez ve teklifi kabul eder.

Annesinin ona daha önceden sakso çekmiş olması onu hala şaşkınlıktan uzaklaştırmaz, sonuç olarak annesiyle birlikte olacak, onun amcığına sokacak ve içine boşalacaktı. Her şeyin kontrolünü annesine bırakır ve önce sikini kaldırması için sakso çekmesine izin verir. Annesinin narin ve yumuşak elleri arasında sikinin sıvazlanması onu oldukça heyecanlandırıyor olmalı ki anında sikinin kalktığını görür ve iyice sertleştikten sonra annesi yatağa uzanır ve amcığına girmesini ister.

Kıllı amcığını ayırır ve oğlunun girmesi için yardımcı olan annesi, acı çekmeye başlar ve oğlan nedenini sorduğunda ise; babasından büyük yarrağı olduğu için ve uzun zamandır böylesine büyük yarrağı amcığına almadığı için zorlandığını söyler. Oğlan ise annesinin daracık amcığında yavaş yavaş sikini kaydırırken zevke gelir ve hızlanmaya başlar. Annesine hızlanmasında bir sakınca olup olmadığını sorduğunda ise rahat etmesini ve zevkin doruklarına geldiğinde boşalmasını ister. Sağlıklı bir çocuğu olması için oğlunun taşşaklarından gelen döllerin zevkle gelmesini ister ve oğlunun koca yarrağı altında inleyerek onu adeta sesiyle boşaltmaya çalışır. Tam bu sırada oğlan annesinin amcığına sonunda boşalır ve kadın oğluyla çocuk yapmak için sikişiyor olsa da ilerleyen günlerde tekrar denemek ayrıca zevk alarak sikişmeyi de ister.