Bu pornodaki performansı nasıl bulduğunu anlat. Sen olsan neler yapardın?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

2 Comments

Details

Unutulan kadın Ririko, bir gün kapıyı çalmadan oğlunun odasına girmiş ve onu mastürbasyon yaparken yakalamış. Bir an tereddüt etti ama sonunda onu durdurmaya karar verdi. Oğlunun yüzünün utanç ve zevk karışımı bir şekilde buruşmasını izlerken, Ririko kendisi de garip bir duygu karmaşası hissetti. Kendi cinsel arzularından her zaman biraz utanmıştı, ancak oğlunun çiğ savunmasızlığını görmek, belki de duygularında yalnız olmadığını fark etmesini sağladı.

Ririko’nun kocası Yudzuru da tam o anda mastürbasyon yaparken yakalanmıştı. Kapının gıcırdayarak açıldığını duyunca korku ve utançtan gözleri fal taşı gibi açılarak donakaldı. Ririko’nun varlığı onun için bir şoktu ve kendi zevkinin kanıtlarını saklamaya çalışırken kalbinin hızla çarptığını hissetti.

Çift günün geri kalanını birbirlerinin bakışlarından kaçınarak geçirdi, ikisi de olanlarla yüzleşemeyecek kadar utanmıştı. Ancak gece çöküp kendilerini bir kez daha yalnız bulduklarında, ortak deneyimleri hakkında düşünmekten kendilerini alamadılar. Yudzuru kendini tekrar mastürbasyon yapma isteğine karşı koyamazken buldu ve bu kez bunu yaparken nefesinin altında Ririko’nun adını fısıldadı.

Ririko onu duydu ve omurgasından aşağıya doğru bir ürperti hissetti. Kendini hiçbir zaman pek çekici bulmamıştı ama oğlunun adını bu şekilde söylediğini duymak, daha önce hiç yaşamadığı bir şekilde arzulandığını hissetmesine neden oldu. Ne yapacağından emin olamadığı için bir an tereddüt etti ama sonunda meseleyi kendi ellerine almaya karar verdi (kelimenin tam anlamıyla).

Yudzuru mastürbasyon yapmaya devam ederken, Ririko ona yaklaştı ve kulağına onu sevdiğini fısıldadı. Bu yıllardır içinde kaynayan bir itiraftı ama hiçbir zaman bunu yüksek sesle söyleyecek kadar cesur olmamıştı. Yudzuru onun sözleri karşısında şaşkına dönmüştü ama bu sözlerin ona hissettirdiklerini inkâr edemezdi. Uzandı ve Ririko’yu kendine çekti, birbirlerinin arzularını daha önce hiç yapmadıkları bir şekilde keşfederken vücutları birbirine dolandı.

Gece bir tutku ve yakınlık bulanıklığı içinde geçti ve güneş doğmaya başladığında, Ririko ve Yudzuru yorgun ama memnun bir şekilde birlikte uzandılar. Yeni kurdukları ilişkinin karmaşık ve zorluklarla dolu olacağını biliyorlardı ama bunlarla doğrudan yüzleşmeye hazırdılar. İkisi de gerçek benliklerini çok uzun zamandır saklıyorlardı ve artık arzularını kucaklamaya ve hayatı kendi şartlarına göre yaşamaya hazırdılar.