Bütün Olayı Telefonda Öğreniyor..

Eleman telefonda karısıyla konuşmaya başlıyor ve kadının bir süre daha evde olamayacağını ve bu yüzden üvey kızı için okuluna gidip profesörüyle konuşmasını istiyor. Eleman bu duruma o kaçık adamla mı konuşacağım diyor. Kadının ricası üzerine tamam diyor ve üvey kızı bu anda yanından geçiyor. Eleman dur kızın geldi diyor ve telefonu kapatıyor. Bundan sonra kızı çağırıyor ve gelmelisin konuşmamız gereken şeyler var diyor. Eleman kıza annenle konuştuk ve profesörün seni okuldan atmış galiba bana olayı anlatmalısın diyor. Kız utangaç bir şekilde şey diyerek cevap veriyor ve hatun başka üniversite mi yok sanki başka okula giderim diyor. Eleman bu duruma profesör senden tek bir şey istiyor diyor.

Kız iyi not almamı mı diyor ve eleman hayır diyor. Profesörün 56 yaşında falan ve sen çok çekici ve sexy bir kızsın diyor. Bu  tarz olaylardan kurtulmanın tek bir yolu var. Güç o elemanın elinde ve sen kadınsın diyor. Biliyor musun bence ne yapman gerektiğini iyi biliyorsun diyor. Hatun evet böyle dediğin için kendimi daha mutlu hissediyorum diyor. Hatun aslında bunu biliyordum, onunla 2 ay kadar buluştuk çeşitli yerlere beni davet etti ve aslında her şey güzeldi diyor. Eleman bunu gerçekten yaptığına inanamıyorum o elemanın tek istediği şey senin amın diyor. Sınıfta iyi notlar almanın sebebi bu olsa gerek diyor. Elemanın tek istediği şey seninle e sikişmek diyor.

Hatun hayır karısı yüzünden benden ayrıldı diyor. Ah evet öyle olmalı diye devam ediyor eleman. Kız elemana o zaman sende annem ile sikiş için mi evlendin diye ters çıkıyor.  Eleman durum anneni ve beni kapsamıyor konumuz bu değil diyor. Hatun ama tüm erkekler dedin diyor. Eleman bu duruma bizi karıştırma, niyetim seni başka yönlere çekmek değil diyor. Ben sadece görevimi yapıyorum diyor. Hatun annemle sadece sikiş için evlendin diye diretmeye başlıyor. Neden annem ile birliktesin diye devam ediyor. Eleman bu konulara hiç girmeyelim diye diretmeye devam ediyor. Hatun inatla annemle neden birliktesin diye söylüyor. Sonrasın da seni tuzağa düşürdüm diyip elemana yanaşıyor ve dediğin gibi bütün erkeklerin istediği şey sikişmek diyor. Baksana pantalonunun içinde büyüyen bir şey var diyor. Eleman bunu daha önce de denedin olmayacak böyle bir şey diyor.

Hatun sadece deniyorum diyor fakat eleman beni üstümde deneme diye tersliyor. Eliyle bir yandan elemanın yarrağını pantalonun üstünden sıvazlamaya devam ediyor. Bütün erkekler aynı dediğine göre senin de tek istediğin şey benim ve benim amım diyor. Eleman biliyor musun diyor ve sonrasında gel buraya diyip hatunun dudaklarına yapışıyor hatun zaten dünden meraklı olacak ki direkt elemana yapılıyor. Eleman hatuna ellemeye başlıyor ve üstünü çıkartıp memelerine saldırıyor. Bu durum hatunun çok hoşuna gidiyor ki direkt azacak hareketler yapıyor. Eleman bundan kimseye bahsetme diyor. Hatun zaten bahsetmem diyor. eleman ayağa kalkıp pantalonunu indiriyor ve hatun direkt yarrrağı ağzına alıyor. Direkt saksoya başlayıp elemanın iyice kendinden geçmesini sağlıyor. Hatun o kadar iyi sakso çekiyor ki eleman kendinden geçmiş gibi davranıyor. Eleman yarrağı gırtlağına kadar sokuyor ve hatunun dilini çıkartmasını istiyor. Hatun dilini çıkartıyor ve eleman dalgayı hatunun diline vuruyor sonrasında hatun yeniden ağzına alıyor ve tükürüklü tükürüklü saksoya başlıyor.

Eleman hatunu saçlarından tutup ağzını sikmeye başlıyor. Eleman hatunun ağzını çok sevmiş olmalı ki bir süre bu şekilde ağzını sikerek onun nefessiz kalmasını sağlıyor. Sonrasında hatunu ayağa kaldırıyor ve götünü ısırmaya başlıyor hatun bundan aşırı zevk alıyor ve inlemeye başlıyor. Eleman bir süre amını götünü yedikten sonra koltuğa oturuyor ve hatuna üstüme çık şimdi diyor. Gel yarrağıma otur hemen diyor. Hatun eline tükürüp amını biraz ıslatıyor ve yarrağı direkt içine alıyor. Eleman deli gibi sikmeye başlıyor ve hatun annemle de bunu mu yapıyorsunuz diyor. Annemi de böyle mi sikiyorsun. Erkeklerin istediği şey gerçekten bu mu diyor. Hatunu kalçalarından tutup deli gibi sikmeye başlıyor. Eleman hızlı hizli hatunun amını yarıyor ve hatun beni hep sikmek istedin değil mi diyor. Hatun sonrasn da seninle sikişmek mükemmel diyor. Kocaman yarrağının içinde gezmesini çok istiyordum diyor.

Eleman sikerler sikimin hepsini içine al diyor. Bu şekilde bütün yarrağı içinde kaybet diyor. Hatun yarrağın çok büyük diye bağırmaya başlıyor. Eleman sikerken hatun evet çok iyisin çok büyüksün diye devam ediyor Eleman sanki uzun zamandır sikişmiyor gibi delicesine sikmeye devam ediyor. Hatun boşalıyor olmalı ki am suyu bütün yarrağın üstünden akıyor. Eleman sikmeye devam ediyor ve profesör ile böyle sikişiyorsun değil mi diyor. Hatunun iyice yatmasını istiyor ve memelerinin yüzüne değmesini istiyor. Bir yandan memeleri emiyor bir yandan deli gibi amına köklüyor. Hatun elemanı öpmeye başlıyor ve elemanda boynunu öpmeye devam ediyor. Bir yandan memeleri emiyor bir yandan deli gibi amına köklüyor. Hatun elemanı öpmeye başlıyor ve elemanda boynunu öpmeye devam ediyor. Hatun memelerini emdirmek istiyor ve uzun zamandır yarrağına binmeyi istiyordum diyor.

Hatun çok azdırıcı olduğunu ve senin için orospuluk yapıyorum üvey babamla sikişiyorum diyor. Eleman yoruldum bana sakso çek diyor ve hatun direkt yarrağı ağzına alıp tükürüklerini yanaklarında n akana kadar sakso çekmeye devam ediyor. Dilini dışarı çıkartıp yarrağı en iyi şekilde almak için bu şekilde saksoya devam ediyor ve iyice yarrağın kafasını emmeye başlıyor. Eleman bu durumdan o kadar mulu ki hatuna sevdin mi diye soruyor ve hatun evet daha çok yalamak istiyorum diyor. Eleman yeter bu kadar diyor ve hatunu sırt üstü uzandırıyor. Bu pozisyonda üstüne çıkıp deli gibi sikmeye devam ediyor ve hatun aşırı zevk alıyorum bu pozisyonda devam et diyor. Eleman deli gibi amcığa köklemeye devam ediyor ve iyice sikiyor. Pozisyondan sıkılıp başka pozisyon deniyorlar ve hatunu domaltıp üstüne çıkıyor birazda böyle sikmek istiyor. Sırtını öpe öpe deli gibi sikmeye devam ediyor.

Hatun üvey babasının onu sikmesinden o kadar mutlu ki zevkten iyice deliriyor gibi hareketler yapıyor. Eleman iyice köklüyor ve hatun dayanamıyorum boşalacağım diyor. Eleman daha sert sikmeye başlıyor ve hatunu güzelce boşaltıyor. HAtun ben boşaldım sıra sende diyor ve yarrağı ağzına alıyor. Eleman sakso çekerek boşaltmak istiyor. Hatun hem elleriyle hemde dudaklarıyla iyice saksoyu çekiyor ve elemanın kendinden geçmesi için elinden geleni yapıyor. Eleman biraz daha sikmek istiyorum diyor ve gel yarrağıma otur diyor. Hatun o kadar ısmanmış ki yarrak direkt içine giriyor. Bu şekilde kalçalarından tutarak bir süre sikiyor ve sonra bacaklarını açtırıyor ve bir süre bu keilde sikmeye başlıyor. Eleman tempoyu arttırıyor ve iyice boşalma evresine geliyor boşalıyorum diye bağırınca hatun kalkıyor ve elemanın önünde eğilim bütün dölleri yüzüne ve ağzına alıyor. Eleman iyice boşalıyor ve sikişin en zevkli yanının keyfini çıkartıyorlar.

 

TÜRKÇE ALTYAZILI PORNO

AİLE

ENSEST

 

Comments are closed.