Özel kız okulunda okuyan seksi esmer derste telefonla uğraşırken yakalanır. Ve müdirenin odasına gider. Müdire telefonda bir erkekle konuştuğunu görünce çılgına döner ve seksi esmere kızıp telefonuna el koyar. Ve kıza o çocukta bu okulda elde edemeyeceğin bir şey yok der. Kızın mesajlarını okuyup sevgilisine beni öyle bir sik ki yarın yürüyemeyeyim yazdığını gören müdire sana istediğini vereceğim teyip soyunmaya başlar.

Seksi hareketlerle soyunan sarıiın koca memeli müdire kızı iyice cezbetmiştir. Koca memelerini açıp seksi esmer öğrenciye yalatmaya başlamıştır. Birazcık koca memelerin yalattıktan sonra kızcağızın amcığını açıp elindeki sopayla yavaşça tokatlamaya başlamıştır. Hem tükürüp, hem yalayıp amcığı tokatlamıştır. O tokatlarken genç kız iyice zevke gelmiştir. Sarışın koca memeli müdire genç esmer bombanın göt deliğine dilini sokup yalamaya başlamıştır. Göt deliğini yalarken kıza dilimin tadını beğendin mi diye sorarken kız zevkten cevap verememiştir. Kızın bacaklarını arkaya koydurtup elindeki sopayı kızın amcığına sokmaya başlamıştır. Kızın amcığına sopayı her sokuşunda sen küçük bir orospusun diye bağırmıştır. Sonrasında ise kızın göt deliğine soktuğu sopayı kıza yalatmıştır.

Sarışın müdre kızı masasına domaltıp götünü önce kırbaçlayıp sonra yalamaya başlar. Kıza iyice amını götünü yaladıktan sonra sıra sende deyip bacaklarını ayırıp koca amcığını yalattırmaya başlamıştır. Seksi esmer adeta makine gibi amcığı dillemeye başlamıştır. Hem dilleyip hem de kadının kendi sopasını amcığa dayamıştır. Müdire seksi esmeri tamamen soyuo ayaklarından tutup kaldırıp amcığını yalamaya başlamıştır. 62 pozisyonunu ayakta yapan güçlü müdire zevkten dört köşe olup öğrencisine tüm derslerden tam not vereceğini söyledi.

Comments are closed.