Ders biter ve öğretmen tahtayı siler. Fakat en başından beri dersi hiç dinlemeyen azgın liseli kız dersin bittiğinden haberdar değildir. Dersin başından beri telefonuyla oynadığı için dersin bittiğini duymamıştır ve öğretmeninin gelip başına dikildiğini bile görmez. Öğretmen gelip kızın elinden telefonu alır ve kızın telefonda sexting yaptığını görür. Tek derdi sikişmek olan genç azgın liseli kız devamlı bunu yapar ve tüm öğretmenleri bundan şikayetçidir. Öğretmeni kızın telefonunu annesine göstereceğini söyler. Öğretmenine atar yapan seksi kız bunun karşılığında ne istediğini sorar. Masaya telefonu koyar kızdan almasını ister.

Kız tam telefonu almak için davranınca kızı kolundan yakalar ve ondan bir kaç fotoğraf ister. Kızın telefonuna el koyar. Fotoğraf çekemeyeceği için öğretmenine vücudunu göstermekten başka çaresi yoktur. Ama öğretmeni direkt eteğinin içine elini sokarak kızın amcığını okşar ve memelerini sıkar. Kısa eteğini kaldırır ve kızın kalçalarını tokatlayarak onu cezalandırır. Bir yandan kalçalarını yalarken bir yandan tokatlar. Kocaman sikini çıkarıp kızın ağzına verir ve öğrencisine sınıfta sakso çektirmeye başlar. Sikini iyice yaladıktan sonra kızı öğretmen masasına yatırır ve bir süredir traşlanmayan amcığını yalamaya başlar. İlk başlarda korkan kız artık zevk almaya başlamıştır. Kızın amcığının dudaklarını ve klitorisini sertçe yalar ve kocaman sikini kızın amcığına sokar. Öğretmen masasına yatırdığı öğrencisini sikmeye başlar. Kız zevkten inlemeye başlar. Günün birinde öğretmeninin sikini içine alacağını hiç tahmin etmediği için şok içinde sikilmeye başlar. Öğretmeni kızın südyenini çıkarır ve yeni yeni olgunlaşan pembe uçlu taş gibi memeleri görünce kendinden geçer ve kızı tokatlayarak sikmeye devam eder. Kızı masaya domaltır ve saçlarından tutarak sertçe siker.

Okuldaki oğlanlardan yemeyi beklediği yarrağı öğretmeninden yer. Aşırı zevk alan kız adeta inler. Yeni yeni olgunlaşan ergen memelerini sıkarak arkadan kızın amcığını siken öğretmeni kızı masaya çıkarır ve aşağıdan pompalamaya devam eder. Her vurduğunda memeleri sallanan kız zevkten ağlamak üzeredir. Öğretmen sandalyesine oturur ve kızı kucağına alır. Zıplatarak siker sallanan memelerini tutmaya çalışan kız bir yandan da zevkten bağırır. Sonra öğretmen masasına kendi uzanır ve seksi öğrencisini burada da kucağına alır ve zıplatarak sikmeye devam eder. Dilinde piercingi olan azgın seksi öğrencisinin ağzına boşalır. Ona gereken cezayı verdiğinden emindir ve el koyduğu telefonunu ağzı döl içindeki kıza geri verir.

Comments are closed.