Annesiyle güzel bi fantezi yaşayan genç televizyon izlerken annesi yanına geliyor ve konuşmak istediğini söylüyor. Serinin ilk videosunda annesine sakso çektiren ikinci videoda ise bekaretini annesiyle kaybeden genç annesini çok güzel siktiği için serinin bu videosunda annesi bir anda sikişmeleri gerektiğini söylüyor. Menapoz döneminde olmamasına rağmen menapoza giren kadın bunun sebebinin kocası olduğunu söylüyor. İlk ve son kez olması şartıyla daha önceden kendini oğluna siktiren kadın bu sefer doyumsuzca yarrak istiyor ve geceliğinin altına seksi fantezi kıyafetlerini giyerek oğluyla sikişmeye geliyor.

Oğlunun sikine ihtiyacı olduğunu söylüyor ve hiç beklemeden oğlunun sikini çıkarıp okşamaya başlıyor. Artık o da oğlu gibi ensest ve ıslak rüyalar gördüğünü söylüyor. Oğluna seksi kıyafetleriyle şov yapıyor ve kıyafetinin zıbınını açarak oğluna amcığını göstererek onu azdırıyor. Uzanmış olan oğlunun sikine oturuyor ve reverse cowgirl pozisyonunda oğlunun kucağında inleyerek zıplıyor. Artık oğluyla sikişmeyi büyük bir fantezi ve zevk haline getiren genç seksi anne oğlunun sikinin üstünde zıplamaktan keyif alıyor. Oğlunun yarrağının üstünde iyice zıpladıktan sonra koltuğa geçiyor ve genç oğlunun tazecik ve taş gibi yarrağını içine alıp inliyor. Oğlu sikini her soktuğunda zevkten çığlık atıyor. Oğlu ise ince ve uzun olan yarrağını annesine saplamanın hep hayalini kurmuştu ve bu hayali üçüncü kere ve daha uzun yaşıyor. Oğlunun siki amcığının içindeyken zevkten götünü sallayan kadın kendini evin her yerinde siktirmek istiyor. Kendi doğurduğu çocğunun sikini içine almaktan büyük gurur ve zevk alıyor. Her pozisyonda daha da soyunan kadın en son kendisini banyoda oğluna siktirmeye devam ederken buluyor.

Seksi kocaman memeleri dövmeli kasığı ve lezzetli ve beyaz amcığıyla oğluna hayatının en güzel günlerinden birini yaşatıyor. Banyodan sonra tekrar odaya geçip koca memelerini sallandırarak siktiriyor ve oğlunun siki içine girdiği her an zevkten bayılacak gibi oluyor. Etli ve tombul amcığıyla bir yarrağın girebileceği en güzel amcığa sahip olan kadın kocasının beceriksizliğini oğluyla telafi ediyor. Zaten menapoza girmiş olan kadın oğlunun içine boşalmasını istiyor. Amcığının içinden akacak dölleri görünce daha çok zevk alıyor ve amcığını oğluna vermenin gururuyla oğlunu içine boşaltıyor. Artık son kez olmayan bu anne oğul fantezisi günlük bir rutine dönüşecek..

3 Comments

  • (Isimsiz) 8 ay ago

    çıtırın ismi ne

  • Hastasıyız 8 ay ago

    O sen olsan bariğ admin

  • Johnny sin 4 ay ago

    Seksi kızlazım

Comments are closed.