Telefonundan haber okuyan genç annesini yanına çağırır ve annesini pijamasının içinde kocaman olmuş penisiyle karşılar. Annesi bunun yine olmasına şaşırır ve oğlunun gördüğü ıslak rüyaların artık bir sonunun gelmesi gerektiğini söyler. Bu fikirlerden kurtulmasına yardımcı olmak ister. Bir önceki seride bu rüyalardan kurtulmasına yardım etmek isteyen annesine bir güzel sakso çektiren genç bu sefer olayı ileri taşımaya kararlıdır. Fakat oğlu sürekli annesini düşünerek mastürbasyon yapacak kadar kafayı bozmuştur ve tek çare oğluna tekrar fiziksel yardım etmektir.

Oğlunu bu durumda bırakmak istemeyen koca yürekli seksi anne oğluna en güzel yardımı tekrar saksoyla yapmak ister. Oğlunun şortunu sıyırır ve oğlunun sikini ağzına alıp höpürdeterek yalamaya başlar. Oğlunun onu düşünerek bu kadar sertleşmesine çok şaşırmıştır ama bu durum annenin de hoşuna gider. Oğluna yapay amcıklardan almak ister fakat oğlu bunu kabul etmek. Çünkü aklındaki tek şey seksi dul annesinin amcığıdır. Annesi bir süre sakso çektikten sonra oğlu başka şeyler ister ama annesi bunu kabul etmez ama oğluna yardım etmek istediği için sadece göğüslerini gösterebileceğini söyler. Oğluna ikinci kere sakso çeken ama memelerini ilk kez gösteren anne hiç çekinmeden memelerini açar ve koca memelerinin arasında oğluna ecnebi 31’i çeker. Oğlunun siki azgın annesinin memeleri arasında adeta kaybolur. Bu kadar büyük memeli bir anneye sahip olduğu için her gece tanrıya şükürler eden oğlan memelerden de tahrik olmaz ve tek seferlik olması şartı ile annesini sikmeye ikna eder.

Kimse söylememek kaydı ve tek seferlik olma şartı ile annesini soyundurur ve oğluna yardım etme bahanesiyle yarak yemek isteyen annesinin amcığıyla bekaretini kaybeder. Artık bakir olmayan genç annesini kucağına zıplatarak siker. Koca memeleri zıpladıkça birbirine değen annesi durumdan oldukça memnundur. Annesi aklını kaybedecek kadar zevk alır oğlunun yarrağından ve keyifle zıplamaya devam eder. Boşalmak üzere olan oğlunun sikinden hemen kalkar ve oğlunun sikini sıvazlayarak boşaltır.. Oğluna yardım etmenin gururuyla zevk inlemeleri atan seksi anne bunun tekrar olmayacağını söyler oğlunun kucağından kalkar..

1 Comment

  • İsimsiz 4 ay ago

    Kadının ismi ne? Pls

Comments are closed.