Sabah oldukça yorgun bir şekilde uyandım, salona gittiğimde ise kız kardeşimin, benim evime geldiğini gördüm. Üstelik altında mini şort vardı ve tatlı götünü öyle bir dışırı çıkartmış ki, onu avuçlamazsam olmazdı… Tabii ki bunun yanlış olduğunu biliyordum ve onun üstünü örterek geri odama döndüm. İlerleyen saatlerde kardeşimin uyandığını duydum, içerden sesler geliyordu, sanırım ortalığı toparlıyordu. Yanına konuşmak için gittiğimde ise durumu öğrenmeye çalışıyordum. Sevgilisiyle kavga etmiş ve evi terketmiş, kalacak bir yeri olmadığı için de üvey abisinde kalmayı seçmiş. Başta neden kavga ettiklerini sorduğumda benden çekiniyordu ancak çekinmemesi gerektiğini söylediğimde ise dökülmeye başladı…

Sevgilsiyle sikişmeye çalışmışlar ancak oğlanın siki kalkmayınca sorunun kız kardeşimde olduğunu ve onu yeterince tahrik edemediği için sikinin kalkmadığını söyleyerek kavga çıkartmış. Tam bir hıyar! Kardeşime sorunun kendisinden değil, erkekten kaynaklanacağını anlattım. Bir erkeğin yapması gereken ön sevişmeyi başaramadığında sonuçları olacağından bahsettim ve kardeşim artık kendini kötü hissetmiyordu. Yine de aklında bir soru işareti kalmıştı. Tecrübelerimi onunla paylaşmamı ve ona nasıl sikişmesi gerektiğini öğretmemi istedi. Üvey kardeşim resmen kendisini bana siktirmeye çalışıyordu. Bunu yapamayacağımı söylesem de kedi gibi sürekli ağlamasına dayanamıyordum ve kabul ettim. Ardından çabucak önümde soyundu ve onun tazecik pembe amcığını gördüğümde kendimden geçmiştim. Yine de kardeşime eğitim verdiğimi unutmamam gerekiyordu. Ona önce erkeğinin sikini nasıl yalayacağını öğrettim ve dilini sonunda güzel bir şekilde kullanmaya başlamıştı.

Küçük orospum derslerimi o kadar güzel dinlemiş ki, taşşaklarımı patlayacak gibi hissediyordum. Daha sonra sikimi amcığına sokmasını söyledim ve üzerimde zıplarken bir yandan amcığını istedim. Abisinin isteklerine karşı gelmiyor ve harfiyen uyuyordu, bu da kız kardeşimin daha seksi olmasını ve sikimin daha da sertleşmesini sağladı. Sanırım onun da ihtiyacı olan şey de buydu. Sonunda bir erkeği sertleştirebildiğini gördüğünde ise mutlu olmuştu ve ona son olarak sevgilisinden ayrılmasını ve ne zaman sikişmeye ihtiyaç duyduğunda abisine gelmesini söyledim.

2 Comments

Comments are closed.