Sarışın kız kardeş okula geç kalmak üzere olan abisini uyandırır. Abisi ise ona garip rüyalar gördüğünü söyler ve yatakta şakalaşmaya başlarlar. Ertesi gün duştan çıkan kardeşini dikizlenirken yakalanır. Kız kardeşi ise şuan banyoyu onun kullandığını söyleyerek üstündeki havluyu çıkarır ve abisine kısa bir vücut şovu yapar. Utanan abisi banyodan geri çıkar. Bir kaç gün geçtikten sonra kitap okuyan abisiyle konuşmaya gelen seksi kız kardeş abisinin yatağına oturur ve abisi geçen gün olanlar yüzünden özür diler. O olaydan hiç utanıp pişman olmayan kız kardeş ise problem olmadığını söyler.

Abisine bir erkekten hoşlandığını ama ona nasıl açılacağını bilemediğini anlatır. Hoş ve eğlenceli biri olduğunu söyler ve abisinden fikir almak ister. Abisi ise kız kardeşine övgüler yağdırır ve o adamın kim olduğunu sorar. Kız kardeş ise onun da tanıdığını biri olduğunu söyler ve abisini iyice meraklandırır. Kim olduğunu soran abisine bacaklarını aralar külot giymediği eteğinin altından vajinasını gösterir. Çok şaşıran abisi kız kardeşinin ona aşık olmasını ve kız kardeşinin vajinasını görmeyi beklemediği için ani bir şoka girer ve bişey söyleyemeden dona kalır. Üstelemeyen kız kardeşi teşekkür eder ve odadan gider. Ertesi gün yatağında çıplak yatan kız kardeşinin odasına gider ve onu o şekilde görmeyi beklemediği için çok şaşırır. Arkadan kapıyı kapatır ve çıplak uyuyan kız kardeşini izleyerek koca penisini sıvazlamaya başlar. Bu kadar tahriğe dayanamaz ve kız kardeşinin yatağına çıkıp vajinasını okşamaya başlar.

Uyanınca ne olduğunu anlamayan kız kardeşine geçen gün kendisinden mi bahsettiğini sorar ve penisini kız kardeşinin vajinasına yerleştirir. Olumlu yanıt alınca içeri sokmaya başlar ve kız kardeşini büyük bir zevkle siker. Bir süre kız kardeşinin bembeyaz amcığına pompaladıktan sonra kız kardeşine sakso çektirir. Abisinin yarrağını büyük bir zevkle emen kız taşaklarını da yalamaya başlar. Güzel bir saksonun ardından abisinin kucağına çıkar ve yarrağını içine alıp zıplamaya başlar. Dayanamayıp yatağa yatar ve abisinin onu bembeyaz taze amcığından sikmesini büyük bir zevkle izler. Sonra domalır ve abisine güzel bir dogstyle yaşatır. Beyaz ve kocaman götüyle abisini inleten kız abisinin döllerinin tadına bakmak ister ve abisi kız kardeşinin ağzına büyük bir zevkle boşalır…

7 Comments

Comments are closed.