Sevgilim İrem ile 1 senelik birlikteliğimiz var. İnternette gezinirken sexhikayep.com adresine denk geldim ve burada ki aldatma hikayeleri okurken bende anlatayım dedim. Sevgilim İrem anası ile yaşıyor, babası ile anası ayrılmış seneler ilkin. Anası çalışıyor İrem ise üniversite okuyor. Bende üniversiteden tanıştım esasen İremle. Sık sık İremlere gider gelir hatta kimi zaman İremlerde kaldığım bile olurdu anası yokken. Anası ilede aram iyi bozuk değil adı Nermin. Nermin teyze 45li yaşlarda fakat oldukça güzel giyinen bir iş hanımı. Dikkat çekici biri değil fakat ben onun içinde hep deli bir bayan yattığını tahmin ediyordum. Biz bigün gene İremlerde odada iş pişirirken kapı birden pat diye açıldı ve içeri Nermin teyze girdi.

İşten erken gelmiş İremle beni odada yarı çıplak görünce ilkin ne açıklacağımı şaşırdım fakat bizi öyleki görünce kapıyı kapattı ve giyinip salona gelin dedi. Derhal apar topar giyindik salona girdiğimizde bana direk evine git dedi. Suratına bakamadım apar topar evden çıktım. İremden bildiri bekledim sadece oda bildiri falan atmadı. Evde neler yaşandı bilemiyordum da. Gece telefonuma Nermin teyzeden yarın öğlen 2 şeklinde buraya gel mesajı geldi. Öğlen 2de okul vardı sadece tamam olur dedim. İremede haber vermedim esasen o da evde olur birşeyler konuşuruz heralde diye düşündüm. Eve girdiğimde evde İrem yoktu.

Bana içeri geç dedi Nermin teyze. Üstündeki uzunca bir elbise vardı bir tek eskice. Koltuğa oturur oturmaz gelip kucağıma oturdu. Dün kızıma naptıysan bugünde bana yapcaksın dedi. Nermin teyze kendine gel dedim bana tokat attı. O tokat beni kışkırtmaya yetti. Boğazından tutup elbisesini sıyırdım ve seni orospu dedim. O da gaza geldi birden sik beni erkeğim demeye falan başladı. Bundan sonrasında kızımla birlikte benide sikeceksin falan demeyee bşaladı hanım. Amı resmen yılların abazalığını taşıyor yanıyordu. Ben arkasından belini tutarak kendime çekiyor bir taraftan sikimi amında gezdiriyordum. Kökledikçe şak şak sesleri odayı inletiyordu. Hadi erkeğim sik güzel karını falan diyince daha çok dayanamadım döllerimi amına saldım kadının.

1 Comment

Comments are closed.