Public Agent’ın ekibinden biri sokakta gördüğü kadına sorular soruyor. O bölgeye taşınmak istemesi AVM’ler vs hakkında konuşmaya başlıyor. Her nasıl oluyorsa konu kadının güzelliğine ve çekiciliğine geliyor. Kadına övgüler yağdırdıktan sonra iş teklif edeceğini söylüyor. Moden ajansı olduğunu ve orada ona modellik işi vereceğini söylüyor. Nerede çalıştığını ve ne kadar maaş aldığı konusunu da konuştuktan sonra bir aylık maaşını kadına peşin vereceğini söylüyor.

Bu para karşılığında da vücudunu göstermesini istiyor. Hem de uluorta. Dışarda soyunmak istemeyen kadını ikna etmek zor oluyor. Kadının aklını çelmek için ne kadar çok parasının olduğundan bahsediyor ve kadın aklını kaybediyor. Dışardan yapmak istemiyor gibi görünse de aklına para gelince gayet aklına yatıyor. İyice yürüdükten sonra ağaçlarla dolu bi yer keşfediyor ve fırsat bu deyip kadını ormanın içine para karşılığı soyunduruyor. Halka açık yerde soyunmaktan çekinen kız para için soyunduktan sonra kameramanın tepkileri ciddileşiyor. Kadınla halka açık yerde seks yapmak istiyor fakat kadın kabul etmiyor ve parayı geri iade ediyor. Fakat adam bu sefer daha fazla para veriyor. Daha fazla parayı görmenin etkisiyle kadın kendini kameramana sakso çekerken buluyor.

Her yaptırdığı şey için kadına daha fazla para ödüyor ve ikna ettiği an sikiyor. Ormanın içinde kadını kucağına alıp zıplatıyor. Para lafını duyunca aklını kaçıran kız ormanda hiç tanımadığı bi adama soyunuyor sakso çekiyor ve kendini siktiriyor. en son olarak da ağaca yaslanıyor ve paranın hakkını vermesi için adamın koca yarrağını ağaca yaslanarak alıyor. Beyaz götüyle adama ormanda para karşılığı kendini siktiren genç kadın amını iyice siktirip adamı koca beyaz götünün üstüne boşaltıyor.

Comments are closed.