Çamaşırları yıkayan elemanın yanına kız kardeşi gelir. Kız kardeşi ile niye her zaman bu boklarla annem yerien biz uğraşıyoruz der. Ağabeyi ben yaparken zevk alıyorum eğer salak salak konuşacaksan beni yalnız bırak der. Eleman çamaşırları makineye doldururken bir anda kız kardeşi çığlık atmaya başlar. “Ağabey bana yardım et!” diye bağırınca ağabey hemen kardeşinin yanına gitti. Kız kardeşinin yanına gidince elinin lavobaya sıkıştığını görür. Ağabey kız kardeşi ile dalga geçmeye başlar. Fotoğraflarını çekip komik halde olduğunu bunu herkesle paylaşacağını söyler. Kız kardeşinin telefonunu zorla alan eleman galeriye girer. Galeriye girince kız kardeşinin çıplak fotoğrafalrını gören ağabeyin yarrağı kalkmıştır.

Kız kardeşine neden böyle fotorağlar çekiyorsun deyince kız kardeşi çünkü çok seksiyim der. Bunu deyince ağabey daha da azgınlaşır. Üvey ağabeyinin kalkan yarrağını gören kız kardeş gözlerini yarraktan alamaz. Ağabeyine öylece orda duruyor der. Ağabeyi ise istersen dokunabilirsin deyince azgın kız kardeş üvey ağabeyinin yarrağını okşamaya başlar. Ağabey yarrağını okşayan üvey kız kardeşinin memelerini açıp ellemeye başlar. İyice azan ağabey lavobaya sıkışmış kız kardeşinin donunu aşşağıya verir. Çıplak götünü ellemeye başlar. Ellerini aşşağıa götürüp kız kardeşinin daracık amcığını okşar. Üvey kız kardeşinin amcığını güzelce okşadıktan sonra yarrağını çıkartır ve kız kardeşinin daracık amcığına sokar. Üvey kız kardeşini güzelce lavobada siken ağabey burada rahat edemiyoruz deyip kız kardeşini sıkıştığı yerden kurtayıp yatağına götürür.

Yatağa götürdüğü kız kardeşine sakso çektirmeye başlar. Tatlı üvey kız kardeş ağabeyinin koca yarrağını delilercesine yalamaya başlar. Yarrağı sem sert yaptıktan sonra ağabeyinin kucağında zıplamaya başlar. Ağabey koca yarrağıyla üvey kız kardeşini siktikçe kız kardeş yarrağın çok büyük diye inlemeye başlar. Üvey kız kardeşini kucağında zıplatan ağabey sonrasında yatağa yatırır bacaklarını ayırıp sikmeye başlar. Üvey kız kardeşinin boğazını sıkıp sert sert sikmeye başlayan ağabey hem kendini hem de üvey kız kardeşini zevkten dört köşe yapmıştır. Güzelce üvey kız kardeşini yatakta siken ağabey koca yarrağını tekrar ağzına verir ve üvey kız kardeşinin suratına boşalır.

1 Comment

  • Shoplyfter 9 ay ago

    Shoplyfter istiyoruz admin

Comments are closed.