Üvey kardeşler be üvey anne baba hep beraber güzel vakit geçirmek için masa oyunu oynuyorlar. Bu sırada birbirinden etkilenen üvey kardeşler azgınlaşıyor. Üvey kız kardeş yere bir şey düşürme bahanesiyle eğiliyor ve üvey abisine götünü gösteriyor. İyice azan bu üvey kardeşler annenin duşa girmesiyle rahatlıyorlar ve fırsat yakaladıklarını düşünüyorlar. Üvey anne duşa girdikten sonra üvey baba çocuklara nutuk çekiyor ve ne yaptıklarının farkında olduğunu söylüyor. Ama onun için bir sorun olmadığını sadece anneleri görürse kızacağını söylüyor. Bundan cesaret alan üvey kardeşler babalarının önünde sevişmeye başlıyorlar.

Azgınlıklarına hakim olamayıp sevişme işini iyice abartıyorlar. Babaları bunu görmeye daha fazla dayanamıyor ve masadan kalkıp gidiyor. Başbaşa kalan üvey kardeşler iyice cesaret buluyor oğlan kız kardeşinin amcığını okşuyor. Daha sonra penisini çıkarıyor ve kız kardeşinin ağzına veriyor. Kimsenin kalmadığı salonda üvey kız kardeşine sakso çektiriyor. Zevkten kuduran kız kardeşinin amcığını yalıyor ve inletiyor. Daha sonra kız kardeşini kucağına alıyor ve inleterek sikmeye başlıyor. Kız kardeşini bağırta bağırta sikerken babası geliyor ve nutuk çekmeye devam ediyor. Babalarının gözü önünde sikişmeye devam eden üvey kardeşler babalarının da hoşuna gidiyor. Daha sonra duştan çıkan annesi geliyor ve genç çifte çok kızıyor. Fakat üvey kızının amcığından çok etkilenen baba karısını sakinleştiriyor ve soyundurup yalamaya başlıyor.

Oğlundan üvey annesiyle ilgilenmesini istiyor ve üvey oğlu annesinin memelerini yalıyor. Kız ise boş durmayıp babasının sikini yalamaya başlıyor. Oğlan annesinin amcığını parmaklayıp yalıyor. Güzel bir kaynaşma yapan bu aile eş değiştirmece oynuyorlar ve oğlan annesini baba ise kızını sikiyor. Karısına arkadan basmaya başlayan adam oğluna sikini annesinin ağzına vermesini söylüyor ve adam karısını sikerken oğlu da annesinin ağzına veriyor. Kız ise bir süre köşede mastürbasyon yapıyor. Buna dayanamayan koca yürekli baba kızını sikmeye başlıyor ve karısını da oğluna siktiriyor. Üvey kızının göbeğine boşalıyor. Oğlu ise üvey annesi kucağındayken kendini tutamayıp üvey annesinin amcığının içine boşalıyor.

2 Comments

Comments are closed.