Binecek yarrak arıyorlardı..

İki kız arkadaş aralarında sohbet ederler ve bu sohbet esnasında üvey kardeşi yanındadır. Çocuğa bakıp bakıp aralarında gülüşürler ve bu durum elemanın ilgisini çeker. Kızlara neden bana bakıp gülüyorsunuz diye sorar ve kızlar senlik bir durum yok sen işine bak diye elemanı terslerler. Hatunlar kıkır kıkır aralarında konuşmaya ve gülüşmeye devam ederler. Kulaktan kulağa konuşup gülüştükleri esnada hatunlardan birisi diğerine daha önce babanın sikini gördün mi diye sorar ve telefonuyla oynayan elemanın ilgisini çeker bu konu. Kız bunun nasıl bir soru olduğu hakkında süphelidir ve neden sordun diye geri soru yöneltir. Eleman gerçekten konuştuğunuz şeyler bunlar mı diye sorar ve kızlar sen kendi işine bak sen bu sohbete dahil değilsin diye yine elemanı terslerler. Gerçekten görüp görmediğini tekrar sorar ve kız hayır diye cevap verir. Bunun çok garip olduğunu söyler. Kız dıştanda mı görmedin diye sorar arkadaşı sen gördün mü ki der. Kız evet geçen gün kıyafetten gördüm ve bence çok seksiydi diye cevap verir. Kızlar aralarında gülüşürler ve bu esnada eleman kitabına konsantre olamadığını ne saçma bir sohbet edişiniz var diye tekrar sorar ve kızlar sen endişelenme bizi rahat bırak diye cevap verir.

Gerçekten deli olduğunu söyler. Sonra kız yeni bir soruyla gelir ve daha önce abinin sikini gördün mü diye yeniden sorar. Kızda yaanımızda duranın mı diye geri soru yöneltir. Kız hayır o benim kardeşim tabii ki de bakmadım der ve eleman yine neden böyle konuştuklarını sorar kızlar konuşmanın dışında kal desede eleman benim hakkımda konuşuyorsunuz ve sizi duyuyorum der. Kız yeni bir soru yöneltir ve elemana kız kardeşin sence seksi mi diye soru yöneltir. Diğer kız arkadaşını tersler ve o benim kardeşim sus dese de hatun hayır üvey kardeşin diye karşılık verir. Eleman ona o gözle hiç bakmadım der ve hatun eminim öncesinde bakmışsındır der. Sonra hadi ama sence seksi değil mi diye bir daha sorar. Eleman bu konuşmaya dahil olmak istemediğini söyler ve kızların uzaklaşmasını ister.  Hatun yeni sorularla gelir ve kardeşin olmasaydı gerçekten seksi bulmazmıydın diye yen soru yöneltir. Eleman belki der fakat konuyu değiştirmeleri konusunda aşırı ısrarcı davranır. Hatun tamam der ve kıza yönelip ona südyenini göstermelisin der. Kız saçmalama desede hatun önce ben başlayıp ben göstereceğim der ve üstünü çıkartır südyenini gösterir. Sonra elemana daha önce meme gördün mü der ve eleman tabii ki gördüm der. Hatun hadi ordan diye dalga geçer ve üstüyle oynamaya başlar. Hatun bu tarz görmemişsindir diyip memelerini çıkartır ve sonrasında daha önce kardeşinin memelerini gördün mü diyp arkadaşının tshirtünü çıkartmaya çalışır. Kız onu durdurmaya çalışsada hatun yapmakta ısrarlı gibidir. Mesela kardeşini duştan çıkarken hiç mi görmedin der ve eleman hayır bakmadım bile der.

Kız arkadaşını durdurmaya çalışır fakat arkadaşı çoktan çocuğun ilgisini çekmeye başarmıştır. Hatun hadi ama eleman senin tatlı olduğunu söyledi hediye olarak ona memelerini göster der ve kız çok utangaç hareketler yapmaya başlar. Hatun çekinme ne olacak alt tarafı bir meme der. Hatun kızın memelerini açar ve elemana bak der. Kız bu esnada hadi ama bakacak mısın gerçekten der ve eleman sizin sorununuz ne acaba çok merak ediyorum diye geri soru yöneltir. Hatun daha öncede baktın buna çok eminim der ve kız utangaçlığı bırakıp kız kardeşinin memelerine bakmak istemez misin diye sorar. Hatun tamamını aç görsün der ve eleman çok garipsiniz neden yapıyorsunuz diye sorar. Hatun kızın şortunun düğmelerini açmaya başlar ve daha önce poposunu gördün  mü diye sorar. Mükemmel olduğuna eminim der. Baksana ne kadar sevimli küçük bir kalça diye elemana göstermeye başlar. Hatun elemana kardeşin gerçekten aşırı seksi baksana şuna der. Onu kıskanıyorum diye devam ettirir. Eleman ne yaptıklarını sorar ve hatun sadece eğlendiklerini söyler. Sonrasında onu gerçekten sikmelisin diye devam ettirir ve kız evet kesinlikle der. Bu aşamaya kadar geleceğinizi düşünemedim der ve hatun hiç bir şey düşünme sadece eğleneceğiz der.

Hatunlar o kadar azmışduruyor ki utangaç kız kardeşinin üzerinde kucak dansı yapmaya başlar. Hatunun dikkatini elemanın siki çeker ve biliyordum onu seksi buluyorsun diye gülmeye başlar. Bilerek kaldırmadığını ve kız kardeşinin gerçekten seksi ve çıplak olduğunu bu yüzden olduğunu söyler ve diğer hatunda bu esnada soyunmaya başlar. Hatunlar elemanın pantalonunu çıkartmaya çalışır eleman ne kadar engellemeye çalışsada kızlar yarrağı çok istedikleri için elemanı saf dışı bırakırlar. Eleman bu kadar ileriye gitmeyeceğim desene kızlar birazcık eğlenecegiz engel olma derler ve elemanın pantalonu çıkartması için ellerinden geleni yaparlar. Sadece rahatlaması gerektiğini söylerler ve elemanın pandalonunu çıkartırlar. Yarrağı görünce şaşırırlar ve bu kadar büyük bir yarrak beklemiyorduk derler . Hatun yavaş yavaş kardeşinin üstüne oturur ve çükünün üzerine sürtünmeye başlar. Adam yapmak istemediğini söylesede kız zaten dim dik olmuşsun hadi sik bizi diye diretir. Hatun yarrağı tutar ve kızın amına sürtmeye başlar. Eleman çok zevk alıyorsunuz fakat benim gitmem lazım der. Kızları kendinden uzak tutmaya çalışır. Tam kalkacakken hatun elemanı tutar ve kız yarrağı içine alır. Hatun aynen bu şekilde burada kalıp kardeşini sikeceksin der. Hatun yavaş yavaş elemanın üzerinde zıplamaya başlar. Eleman o kadar keyif alıyordur ki daha fazla sesini çıkartmaz ve kız kardeşinin onu sikmesini izler. Kız kendini siktirirken diğer hatun iyice soyunur.

Kız daha yeni başladıklarını söyler. Diğer hatun sıranın onda olduğunu söyler ve kızı kaldırır ufak bir saksodan sonra sırtını döner ve elemanın yarrağını içine alır. Kız en yakın arkadaşının götünün en güzeli olduğunu söyler. Eleman bu pozisyonda hatunu sikmeye başlar. Hatunlar o denli keyif alıyorlardır ki hep yüzleri gülüyordur. Aralarında konuşmaya başlarlar ve yarrağı paylaşmaktan çok mutlu olduklarını söylerler. Eleman bir yandan kız kardeşini parmaklar ve bir yandan arkadaşını sikmeye devam eder. Sonra pozisyon değişitirirler ve kız kardeşini sırt üstü yatırıp sikmeye başlar. Hatun daha önceden sikişmeliydik der . Olay öyle ateşli ilerler ki hatun mutluluktan defalarca orgazm olur ve bağırışları arkadaşının daha çok azmasını ve kardeşinin onu daha hızlı sikmesini sağlar. Artık kendisini sikmesini isteyen hatun aynı pozisyonda yatar ve elemanın onu da sikmesini sağlar.

Hatun kendinden geçeçecek kadar zevk alıyor gibi davranır. Eleman zevkten hi. durmaz ve aynı şekilde bu hatunuda siker. Kardeşi hatunu sikerken diğer hatunda kızın memelerini yalar. O kadar çok azmışlardır ki artık boşalmak ve daha çok zevke varmak istiyorlardır. Elemanı içinden çıkarıp sırt üstü yatırırlar ve sakso çekmeye başlarlar. Birisi topları yalarken diğeri yarrağı gırtlağına kadar alır. eleman zevkten dört köşe olacak kadar zevke boşulur. Bu duruma daha fazla dayanamaz ve kızların ağzına boşalır.

Türkçe Altyazılı Porno

Stepsiblings

Ensest

1 Comment

  • Mesut 3 ay ago

    Keşke bu videoları indirebilsek

Comments are closed.