Corona virüse yakalanan liseli genç Hikaru, okula gitmeyip evde dinlenmek zorundadır. Birgün arkadaşları Hikaruyu ziyarete gelirler ve beraber oyun oynamaya başlarlar. Bu sırada arkadaşlarının yanından ayrılan Shouta yaşıtlarından daha olgun ve daha çok şey bilmektedir. Hikaru’nun annesine göz koyan Shouta gidip arkadaşının annesine yaptığı bunca fedakarlıktan dolayı omuz masajı yapmak ister. Omuzları sertleşmiş olan kadın bu masajı çok beğenir. Shouta ise arkadaşının annesini ellemenin heyecanıyla elinden gelen en iyi masajı yapar. Bu sırada siki sertleşen genç arkadaşının annesine penisini gösterir ve acıdığını söyler.

Annesi ise kapatmasını söyler. Fakat kadının aklı bi çocuğa göre çok büyük olan bu yarrakta kalır. Ertesi gün ise Shouta tekrar Hikaru’yu ziyarete gelir ve ona bir hediye vermek ister. Hikaru’nun odasına annesiyle beraber girer hediyeyi verir. Hikaru uyuduktan sonra annesinin yanına yanaşır ve tekrar masaj yapmaya başlar. Geçen kaldığı yerden masaja devam etmek istediğini söyler. Fakat masaj yaparken kadının vajinasını okşamaya başlar ve kadın bundan çok zevk alır. Hikaru uyurken ses çıkarmak istemezler ve farklı bir odaya gidip seks yaparlar. Artık genç çocukların yarrağına kafayı takmış olan kadın bu durumdan iyice zevk almaktadır. Artık hergün oğlunun arkadaşı Shouta ile seks yapmaktadır. Genç çocukların penislerini yalamaktan ve onları amcığının içine sokmaktan zevk alan kadın bu durumu sapkınlık haline getirir. Oğlu bir odada hasta yatarken başka bir odada ve hatta bazende baş ucunda oğlunun arkadaşlarına kendini siktirir.

Shouta ise kadını azgın bir dişi domuz olarak nitelendirir ve hükmetmeye başlar. Kadını iyiden iyiye kölesi yapar. Hikaru’nun annesi ise Shouta’ya adeta tapar ve her emrini yerine getirir. Bir gece Hikaru’nun evinde kalan Shouta ve Masato arkadaşlarının annesini banyoda Hikaru’yu yıkarken bulurlar ve sikmeye başlarlar. Daha sonra bu olaylar ileri dereceye taşınır ve Hikaru’nun gözü önünde annesine hükmederek sikmeye başlarlar. Shouta kadının içine boşalır ve arkadaşının annesini hamile bırakır. Kocası ise çocuğu kendinden sanmaktadır. Gizlice kendine ikinci bir koca ve tapacak bir adam bulan kadın hem istediği genç yarrağını yiyecektir hem de istediği kadar içine boşalttırıp hamile kalacaktır.

9 Comments

 • derbeder07 10 ay ago

  Ustam önceki japon filmin üstünden fazla gün geçmeden yenisini yüklediniz. Teşekkür ederim. Yeni bir japon altyazılı filmi sakince bekliyor olacağız. Mao Hamasaki-Yuuri Asada-Mizuno Asahi-Hasumi Kurea yıldızların altyazılısını ayarlayacağınızı tahmin ediyorum :)

 • (Isimsiz) 10 ay ago

  Çok güzel

 • (Isimsiz) 10 ay ago

  Lütfen daha çok japon admin

 • (Isimsiz) 10 ay ago

  Lütfen daha çok grup tecavüz gelsin

 • (Isimsiz) 10 ay ago

  Sansürsüz istiyoruz

 • (Isimsiz) 10 ay ago

  Sonuna kadar izleyen varmi

 • (Isimsiz) 10 ay ago

  5 gün de bitirdim aq

 • (Isimsiz) 8 ay ago

  Ateş ediyo

 • Ben 1 ay ago

  Karının adı ne

Comments are closed.