İşten kovulduktan sonra oturduğum evin kirasını ödeyemedim. Arkadaşıma bir süre seninle kalabilir miyim diye sordum. Neyse ki bana zarar vermedi, evine davet etti. Çantamı alıp onlarla ilgilenmeye başladım. İlk başta birkaç iş aradım ama bana uygun bir iş bulamadım. Daha sonra cesaretim kırıldı ve bakmayı bıraktım. Her nasılsa onlarla bedavaya birlikteydim. Gündüzleri oyun oynadım ve çok uyudum.

Ben oturma odasında uyurken arkadaşım erken kalktı ve evden çıktı. Annesi kalktı ve günaydın dedi ve beni aldı. Onlarla uzun zamandır birlikte olduğumu ve tembel olduğumu söyledi. Evinde kalırsam evin kredisinin yarısını ödemek zorunda kalacağımı söyledi. Ve hepsinden öte, ayak fetişi olduğumu anlamıştı.

Yalan yok, her fırsatta kız arkadaşının seksi annesinin ayaklarına baktım. Gözüme çarptı, internet arama geçmişime baktı. Sürekli ayak fetişi videoları izlediğimi öğrendi. Evlerinde kalırsam ona ayak masajı yapmamı söyledi. Ben de sürtmeye başladım ve kadının dilini kullanabileceğini söyledi. Onu yaladığımda karısı çok yakındı ve sikiştik.

Comments are closed.