Annesiyle olan seks fantezileri gerçekleşen ve annesinin babasıyla boşanmasıyla da zirvede ulaşan bu ensest ilişkiyi evlilik teklifiyle taçlandıran genç annesiyle evlenmek üzere. Bir önceki partta boşanmanın sevinciyle oğluna harika bir sakso çeken ve sonunda oğlundan evlilik teklifi alan kadın serinin bu partında düğünden hemen önce kendisini görmeye gelen oğluna burada olmaması gerektiğini söylüyor. Düğünden hemen önce gizlice gelin odasına giren ve annesiyle seks yapmak isteyen genç annesinin itirazıyla karşılaşır. Düğünden önce gelini görmenin kötü şans getireceğini söyleyen ve bunu kabul etmeyen kadın oğlunun ısrarlarına daha fazla dayanamaz ve koca yüreğiyle oğlunun kalkık sikini indirmeye çalışır.

Annesiyle evlenmek üzere olan ve kalkık sikini indirmek için gizlice gelin odasına giren genç annesini ikna eder üstündeki gelinlikle annesine sakso çektirir. Kalkık sikiyle düğünü berbat etmek istemeyen anne-oğul çifti düğünden hemen önce güzel bir kaçamak yaparlar. Üstündeki gelinlikle eğilip oğluna güzel bir sakso çeken kadın zaten hastası olduğu oğlunun yarrağını içine almak ister ve gelinliğini kaldırıp etli dolgun amcığını oğlunun sikine dayar. Oğlunun taş gibi olmuş sikini içine sokar ve kendini siktirmeye başlar. Birbirlerine aşık olan bu anne oğul bunu evlenerek taçlandırmak iste de zaman ve mekan farketmeksizin her yerde sikişmeye hazırlar. Damatlığının içinden yarrağını çıkarıp annesinin pembe ve dolgun amcığına sokup annesini siken genç sonrasında küvetin kenarına oturur ve kendisini annesine bırakır.

Annesi dolgun kocaman memelerini yağlar ve oğlunun sikini koca memelerinin arasına alarak oğluna ecnebi 31i çeker. Adeta bir götten farksız olan bu koca memeler oğlunun zevk içinde boşalmasına yeterlidir. Düğünden önce gelini görmenin uğursuzluk getireceklerini bilseler de birbirlerine olan aşkları ve cinsel çekimleriyle hiçbir şey onları seks yapmaktan alıkoyamaz. Oğlunun sikini koca memeleri arasına koyup memelerinin arasını siktiren kadın tekrar yarrağı ağzına alır yalar ve oğlunu üstüne boşaltır. Düğüne geç kalmak üzeredirler ve hemen toparlanıp nikah yerine giderler. Telefonda canlı sex yaparak işi bitirirler.

3 Comments

  • HEY 10 ay ago

    Admin Susy Gala’nın BangBus videosunu bulamıyorum da yardımcı olabilir misiniz?

  • Dksk 7 ay ago

    Bu kadının ismi ne?

Comments are closed.