Üvey annesini duş alırken gözetleyen eleman kapının dışından mastürbasyon yapmaya başlar. Anne kendini kuruladıkça siki daha da sertleşen eleman bir anda üvey annesine yakalanır ve odasına kaçar. Odasına kaçan eleman siktir nasıl yakalanırım diye ağlamaya başlar. Üvey anne bir süre sonra oğluyla konuşmaki için odaya gelir…

Oğluna seninle seks hakkında konuşacağız der. Oğlan anne cidden hiç gerek yok dese de anne zorla konuşmak ister. Bir süre konuştuktan sonra üvey anne oğluna daha önce hiç meme ve ya am elledin mi der ve soyunur. Üvey anne soyunur soyunmaz eleman memelerini ellemeye başlar. Üvey anne biraz memesini elletikten sonra amını açar ve amını tanıtır. Amını tanıtan anne üvey oğlunun sikinin kalktığını görünce oğlunun sikini yalamaya başlar. Yarrağı yalarken oğlan ilk kez sikimi yalatıyorum, çok iyiymiş der. Bir süre oğlunun koca sikini yalayan anne domalır ve üvey annenin amına koymak ister misin der. Üvey oğlan ilk kez bir amı sikeceğim der ve domalmış üvey annesini yatağında sikmeye başlar. Domalmış üvey annesini siken eleman zevkten dört köşe olmuştur.

Bir süre domaltıp üvey annesini siken eleman, üvey annesini yatağa yatırıp bacaklarını omzuna alıp sikmeye başlar. Oğlan siktikçe teşekkür ederim canım oğlum der ve inlemeye devam eder. Eleman ilk sikişine göre üvey annesini çok sert sikince üvey annesi şok olur. Üvey annesini çatur çutur siken eleman tam boşalıcakken yarrağını çıkartır ve son anda üvey annesinin göbeğine boşalır. Sikişten sonra ise üvey anne bu aramızda bir sır babana sakın söyleme der.

2 Comments

  • Recep 9 ay ago

    Kari sikmek istiyorum sikici birisiyim

  • Mert 3 ay ago

    Amını sikiyim gel bende iyi sikerim

Comments are closed.