Üniversitenin ilk günüydü ancak henüz liseli olmanın etkisinden çıkamadığım için, oradaki çıtırları görünce kendimden geçmemem gerekiyordu. Bunun en etkili çözümü ise sanırım mastürbasyon yapmaktı. Evet, kesinlikle mastürbasyon her şaha kalkmanın çözümü oluyor. Özellikle yanıma bir çıtır yaklaştığında sikim adeta sonar sinyaller alır gibi kafasını kaldırıp etrafa bakınıyordu.

Ben odamda sikimi okşarken annem aniden odama daldı ve mastürbasyon yaptığımı görüp geri çıktı. Ardından daha uygun bir şekilde içeriye daldı ve üniversitenin ilk gününde gergin olabileceğimi ve o yüzden mastürbasyon yaptığımı düşünüyordu. Annem benim her zaman iyiliğimi düşünüyordu ve rahatlamam için bana yardımcı olacağını söyledi. Sikim havada kalmıştı, annemi görünce ne yapacağımı bilemediğim için dimdik duruyordu ve annem önümde eğilerek sikimi eline aldı. Bir yandan nasihat verir gibi konuşup duruyordu ama eliyle o kadar güzel sikimi sıvazlıyordu ki zevkten ne dediğini dinleyemiyordum. Sanırım artık büyüdüğüm için mastürbasyonu bırakmamı ve bir kızın oral seks yapması gerektiğini söylüyordu. Ardından memelerini açarak beni iyice azdırmaya başladı ve sonunda sikimi ağzına aldı. Annem olması oldukça garip hissettiriyordu ama bir kızın ağzına veriyor olmak inanılmaz bir duyguymuş. Sürekli sikimin çok büyük olduğundan bahsediyordu ve böylesine büyük bir yarrakla üniversite de düzinelerce kız kaldırıp, am üstünde amcık sikeceğimin garantisini veriyordu. Ayrıca babamın böyle devasa bir siki olmadığı ve anneme yalatmadığı için adeta açlık çekiyordu.

Anlaşılan annem bu kadar deneyimli bir şekilde oral seks yapabilmek için babamı defalarca aldatmış olmalı. Artık sikimi vakum gibi ağzına alıyor ve çıkartıp göğüslerinin arasında kaydırıyordu ve daha fazla dayanamıyordum. Boşalacağımı söylediğimde sikimi ağzından çıkartıp göğüslerine doğru tuttu ve döllerimi annemin büyük memelerinin tam üstüne boşalttım.

2 Comments

Comments are closed.