Kocamın son günlerde işleri çok yoğundu, onu iş yerinde ziyaret edip en sevdiği tatlıyı yapmıştım. Tatlı kadar beni de gördüğüne sevineceğini düşünüyordum. Ancak iş yerine gittiğimde, onu ofisinde, sekreteriyle birlikte sevişirken yakaladım. Şıllık kadın, evleneceğim adamı ayartmış ve altına yatmış. Ancak onu çok sevdiğim için hemen ayrılmak istemedim ve onunla birlikte bu durumun üstesinden gelmek için evlilik terapistine gittik.

Terapist öncelikle kocam olacak adamın, beni başka bir kadınla aldattığı için aynı şeyi yaparsam bu durumu kolay bir şekilde atlatabileceğimi ve kocamın da bana yapılanı izlemesiyle bir daha aldatma girişiminde bulunamayacağını tavsiye etmişti. Ancak etrafımızda bir daha göremeyeceğimiz ve güvenebileceğimiz birileri olmadığı için yine çaresiz kalmıştık. Tam bu sırada terapist bey, bize yardımcı olabileceğini ve onunla sikişmemi istedi. Böylece hem ona güvenebilirdik, hem de onu bir daha görmek zorunda kalmazdık. Kocam bu duruma karşı çıksa da ben hemen kabul ettim ve soyunmaya başladım. Odanın ortasında terapiste sakso çekmeye başladım ve şerefsiz kocam da başka bir erkeğin sikini yalamamı seyrediyordu.

Artık ona yaptığı hatanın bedelini ödetmenin vakti gelmişti ve terapist koca sikini amcığımın üzerine dayayarak içeri doğru yavaşça kaydırmaya başladı. Terapist bey beni sikerken kocam ise göz yaşlarını tutamayıp hüngür hüngür ağlamaya başladı. Yaptığı hatanın farkına varmış ve pişman olmuştu bile ancak bu kadar kolay olmayacaktı. Ayrıca terapistin siki o kadar büyük ki zevk aldığımı bile söyleyebilirim. Daha sonra benim üstüne çıkmamı istedi ve terapistin kucağında zıplayarak, zevkten uçuyordum. Ancak seans süremiz de az kaldığı için işi biraz aceleye getirmeliydim ve koltuğa uzanarak terapistin daha sert sikmesini istedim. Böylece kocam, üzerime başka bir erkeğin boşalmasını izleyebilecekti.

1 Comment

  • Ahmet 10 ay ago

    Birisi bu kadının ismini söylesin

Comments are closed.