Sadece Bulaşıkları Yıkamak İstemişti…

Hatun mutfakta akşamdan kalma bulaşıkları yıkamaya başlar. İşlerini tam bitireceği esnada yeğeni mutfağa gelir. Yeğeni buz dolabına yönelir, kendisine kahvaltı hazırlmaya çalışırken hatunun giydiği şort ilgisini çeker. Kalçaları şortun yanlarından fışkırmış ve aşırı çekici duran hatuna yeğeni yiyecek gibi bakmaya başlar. Bir yandan kahvaltı hazırlar bir yandan yengesini kesmeye başlar. Dönüp yeğenine selam verir ve yeğeni ona karşılık verdikten sonra yanından geçer. Geçerken ellerini kalçalarını sürten ve kadının ilgisini çeker. Eleman o kadar azmış ki yengesini sikmek için yapmayacağı şey yok gibi davranır. Çekmeceden kaşık alıp kahvaltısının başına döner ve dönerken bir daha ellerini dokundurur. Sonra telefonuyla oynayıp kahvaltı ediyormuş gibi davranır fakat kadının ilgisini çoktan çekmiş olmalı ki hatun gözlerini elemandan alamaz. Telefonundan kamerasını açar hatunun kalçalarına yakınlaştırıp fotoğrafını çeker. Bu esnada odaya abisi gelir ve yengesini selamlar. Abisi gelip hatunu öper ve onun onu yeğenim burada diye tersler.

Eleman kahvaltıyı sorar kadın saatinde kalkıp etseydin diye tersler ve eleman kızıp bütün gün evde oturuyorsun çalışmam gereken şeyler ve ofise gideceğim ve kahvaltı bile hazır değil diyip hatunu tersler ve onu ne kadar sıktığından bahsederek gider. Eleman sinirli bir şekilde evi terk eder ve işe gider. Bu esnada hatun bulaşıklarla uğraşırken üstüne su sıçratır ve diğer elemana döner elemana ıslandım diye işaret eder ve eleman peçete alıp memelerinin üstünü silmeye başlar bu esnada hatun aşırı utanmış hareketler sergiler. Eleman yaptığı şeyi fark eder ve özür dileyip kahvaltı etmeye devam eder. Hatun bulaşıklara geri döner fakat eleman o kadar ilgisini çekmiştir ki kendine hakim olamayacak gibi davranır. Eleman hatunun memelere dokununca onu ne kadar istediğini fark eder. bu durum hatunun çok hoşuna gitmiş olmalı ki azmış gibi davranmaya başlar.

Elemanın ilgisini daha fazla çekmek için şortunu iyice yukarı çeker ve kalçalarının en belirgin olacağı şekilde bir hal aldırır. Bu durum elemanın ilgisini çeker ve kendine hakim olmaya çalışır hatun bi he dese direkt yapıştıracak gibi hareketler yapar. Hatun elemanın ilgisini çektiğini fark eder ve daha çekici hareketler yapmaya başlar. Yere bezi düşürüp domalarak almaya çalışır ve elemanın iyice çıldırmasını sağlar. Sonrasında sütü alarak daha fazla süt istediğini sorar eleman evet diyince kaseye döker gibi yapıp memelerinin üzerine döker ve elemanın kafasını memelerine yaslar. Eleman durumu şaşkınlıkla karşılasa da aşırı hoşuna gider ve memelerini emmeye başlar. Hayatında ilk defa sütü böyle içiyor olmalı ki gülüşü yüzünden eksik olmaycak bir haldedir. Hatun bir süre memelerini emdirdikten sonra elemanı arkasına yaslar ve şortunu çıkartır.

Eleman sikini çok tan kaldırmıştır ve hatun dalgayı tuttuğu gibi oynayaba başlar. Eleman bu durumda kendinden geçer. Bir süre elemanın dalgasıyla oynadıktan sonra yavaş yavaş dalgayı yalamaya başlar ve sonrasında sakso çekmeye devam eder. Eleman o kadar mutludur ki en iyi uyandığı sabah bu olmalıdır. Eleman hatunu n saçlarından tutar ve ağzını sikmeye başlar. Hatun o kadar çekicidir ki eleman kendinden geçeçecek gibi hareketler yapmaya başlar. Elemana sevdin mi diye sorar ve eleman hayatının en iyi saksosu olduğunu söyler. Hatun öyle güzel yalıyordur ki eleman kendinden geçmekte çok haklıdır. Bir süre sakso çektikten sonra elemanın taşşakları emmeye başlar ve elemanın iyice kendinden geçmesini sağlar. Hatun elemanın yarrağını gırtlağına kadar alarak sakso çekmeye devam eder sikiş. Eliyle yarraklar oynarken taşşakları emmeye başlar.

Sonrasında yarrağı memelerinin arasına alarak amerikan 31 i yapmaya başlar. Elemnın en iyi zevki alması için uğraşmadığı şey yoktur ve yapmayacağı şeyde yok gibi duruyor. Eleman her defasında ne kadar harika olduğunu söyler ve hatunun daha da şehvetli olmasını sağlar. Hatun iyice sikilmek isteyip adamın önünde domalıp şortunu çıkartmaya başlar. sadece tangası kalır ve eleman malafatı öyle bir dikmişitir ki . Biran önce hatunun içine girmek ister gibi davranır. Hatun artık kendini siktirmeyi o kadar çok ister ki elemanın biran önce içine girmesi için elinden gelen her şeyi yapacak gibi duruyordur. Mutfak masasına çıkar ve iyice domalır elemanın onu yalamasını ister. Elemanın hatunun tangasını çıkartır ve amını emmeye başlar eleman o kadar azmıştır ki kendinden geçecek gibi davranıyordur. Ufak ufak dil dalbeleri atmaya başlar ve hatunun iyice ıslanmasına sebep olur. Hatunun amıyla oynamaya başlar ve yavaş yavaş parmaklarını dokundurur. Eleman dilini hatunun içine sokup çıkartmaya başlar ve hatunun zevkten çıldırmasını ister. Hatun ona ne yaptıysa aynısını yapmaya çalışan eleman hatunun inlemesiyle yaptığı hareketin hızını arttırır ve hatunun iyice zevk almasını sağlar. Bir süre hatunu böyle emip yaladıktan sonra hatunu sırt üstü yatırır ve emiyla oynamaya devam eder. Dil darbelerine dayanamayan hatun iyice çıldırmış ve o yarrağı artık içinde istiyor gibi davranır. Eleman yarrağı sokmaya çok niyetlidir ama önce hatunun çıldırmasını istiyordur. Sonrasında kendisi de tezgaha çıkar ve hatunun üstüne çıkmasını ister. Hatun direkt pozisyon değiştirip elemanın üsütüne çıkar ve yarrağın içine girmesine izin verir.

Hatun yarı soyunuk bir halde elemanın üsütnde zıplamya başlar ve eleman bu süreçte hatunun memeleriyle oynamaya devam eder. Hatun bu pozisyonda yavaş yavaş zıplar ve yarrağın her zerresinin içinde olmasına özen gösterir. Kalçalarının yumuşaklığından kaynaklı çıkan sesler bütün mutfakta yankılanır ve ikili aşırı zevk alırlar. Hatun öyle güzel inliyordur ki eleman daha istekli sikmeye başlıyordur. Elemanın üstünde bir süre zıplayıp ona kendini iyi hissettirdikten sonra hatun dalgayı yeniden ağzına alır ve lolipop gibi emmeye başlar. Eleman yengesini sikmekten o kadar memnundur ki kendinden geçecek gibi hareketlere devam eder. Hatun aşırı profeswyonelce saksonuna devam eder ve elemanın iyice zevk almasını sağlar. Eleman hatunu saçlarından tutar ve önünde domaltır iyice yapıştırmaya başlar hatun zevkten dört köşe olup iyice zevkten kendinden geçer. Hatun bu pozisyonda yavaş yavaş zıplar ve yarrağın her zerresinin içinde olmasına özen gösterir. Kalçalarının yumuşaklığından kaynaklı çıkan sesler bütün mutfakta yankılanır ve ikili aşırı zevk alırlar.

Hatun öyle güzel inliyordur ki eleman daha istekli sikmeye başlıyordur. Elemanın üstünde bir süre zıplayıp ona kendini iyi hissettirdikten sonra hatun dalgayı yeniden ağzına alır ve lolipop gibi emmeye başlar. Eleman delikten sıkılıp hatunun göt deliğine köklemeye başlar. Abisinden daha iyi siktiğini söyler ve elemanın daha şehvetli sikmesini sağlar. Hatunun göt deliği öylesine açılmıştır ki daha derine sokmasını ister. Hatun götünü siktirmekten o kadar mutludur ki devam etmesi için çığlıklar atar. Hatunu sırt üstü yatırıp bu şekilde götünü sikmeye devam eder ve hatunun iyice zevk alıp boşalmasını istiyor gibi tavırlar sergiler. Hatun ve eleman o kadar çok zevk alıyordur ki çığlıkları bütün evde yankılanır ve yatağı sırılsıklam yaparlar. Eleman daha fazla dayanamaz ve yengesini ayağa kaldırıp memelerini sikerken yüzüne boşalır.

TÜRKÇE ALTYAZILI PORNO

SİKİŞ

AİLE

 

1 Comment

Comments are closed.