Seksi üvey kız kardeş iş başvurusu yapan abisinin odasına geliyor. Abisi ise iş bulamamaktan ve sefillikten bıktığını söyleyerek kız kardeşine yakınıyor. Kız kardeşi ise bir arkadaşının çalışma şeklini anlatıyor. Abisi bu duruma çok şaşırıyor. Kız kardeşinin Onlyfanstan para kazanan bir arkadaşının olması abisinin ilgisini çekiyor. Kız kardeşi arkadaşının video içeriklerini anlatıyor. Mastürbasyon videoları, çıplak fotoğraflar ve sevgilisiyle seks videolarını paylaşarak üyelik üzerinden para kazanmaya dayalı bir gelir sistemi olduğunu ve kendisinin de bunu yapmak istediğini anlatıyor.

Abisi çok sinirleniyor ve kız kardeşinin bir fan sayfası açarak mastürbasyon ve seks videoları paylaşarak para kazanmasını istemiyor. Kız kardeşinin göz göre göre orospuluk yaparak para kazanmasına şiddetle karşı çıkıyor. Ailesinin de buna karşı çıkacağını söylüyor fakat seksi kız kardeş bu fikrinde çok net. Fakat üvey kız kardeşi sonrasında öyle bir şey söylüyor ki abisi aklını kaybediyor. Beraber seks yaparak video çekip fan sayfasına yüklemek istiyor. Abisi ise kardeş olduklarını söylüyor fakat üvey kız kardeş kan bağları olmadıklarını söylüyor. Ve üvey kardeş etiketiyle daha çok para kazanabileceklerini söylüyor. Abisi henüz bu şoku atlatamamışken kız kardeşi bir anda soyunuyor ve memelerini açıyor. Abisine seks isteyip istemediğini soruyor. Abisinin aklını çelerek onu tahrik ediyor ve abisini soyundurup sakso çekmeye başlıyor.

Onlyfans sayfasına çekecekleri videolar için önden bir hazırlık olarak abisinin yabancılık çekmemesi için abisinin kocaman sikini yalıyor ve taşaklarını yalıyor. Sonra abisinin yatağına domalıyor ve abisinin kocaman sikini içine alıyor. Abisi ise şoku atlatmış ve büyük bir zevkle kız kardeşini sikiyor. Kız kardeşini sırt üstü yatırıyor ve kara amcığına kocaman sikiyle girip çıkıyor. Abisi koca yarrağı içine girerken çok zevk alıyor ve amcığıyla oynuyor. Sonra zevkten kasılan bacaklarını abisinin omuzlarına koyuyor ve abisine ayaklarını yalatıyor. En son yatakta seksi üvey kız kardeşini kucağına zıplatarak sikiyor ve ve sakso çektirerek üvey kız kardeşinin ağzına boşalıyor. Artık onlyfans videosu çekmeye hazırlar.

Comments are closed.